ארגונים

מרחב מודעות שם לו לשליחות לסייע  לאנשים וארגונים לחיות בסביבה מודעת, בהנאה ובהגשמה.

הם ממשים זאת בתשוקה באמצעות תוכניות ליווי, הרצאות ותהליכי עומק לארגונים. בסקר רחב מימדים שנערך בקרב מאות אלפי עובדי פייסבוק, התגלה באופן חד משמעי כי התפתחות אישית, שייכות לקהילה ותחושת משמעות היו 3 הפקטורים החשובים ביותר בבחירת מקום העבודה. במרחב מודעות מאמינים כי שינוי תפישה של הפרטים בארגון, החל מרמת העובדים ועד לשדרת ההנהלה, יכול להביא לשינוי מיידי במציאות הארגונית ולתוצאות מרהיבות. תהליכי הלווי העמוקים ממנפים את השליחות האישית של כל פרט בארגון ומחברים אותו לשליחות וחזון הארגון כולו, והופכים את הארגון – לקהילה.

לצאת מהמטריקס – לגלות את התודעה לארגונים

עם  אלימור הניג

ההרצאה מציגה בצורה מרתקת וסוחפת את הדרך בה הלא מודע מנהל את חיינו. נלמד להתבונן במה שמפעיל אותנו, מאחורי הקלעים, לאתר ולשחזר את אותם דפוסים, רטטים לא מודעים, המעצבים ומכתיבים את חיינו ובכך יוצרים את אשליית חיינו.

מרחב מודעות מנגיש את התפישה גם לארגונים, ומאפשר לכל ארגון דרך חדשנית להתבוננות וחקירה  עצמית, במטרה לחבר את ה- SPIRIT לתרבות הארגונית.

"עד שלא תהפוך את תת המודע שלך למודע, הוא ינהל את חייך ואתה תקרא לזה גורל." קארל יונג

בהרצאה נעשה שימוש בכלים מטאפיזיקליים כדי לשבור פרדיגמות והנחות עבודה שהפכו להרגל בארגון, נתרגל הסתכלות פנימית על המציאות הארגונית ונאמץ חשיבה חדשנית שתסייע לנו למצות את היכולות שלנו כפרטים וכארגון;

בנוסף, נלמד כלי פרקטי “ברומטר” לפענוח מידי של המציאות וגם נבין את המשמעות של הטמעה ופתיחת התודעה ונתנסה בפקודות לא מודעות  המאפשרות הצצה אל מאחורי הקלעים של המוח, חיבור לראיה מעבר למציאות האובייקטיבית ללא משקפי הערפל, והיכולת להתנהל בעולם במצב תודעתי של חוסן ובטחון עצמי;

מוכנים לקחת את הארגון לשלב העומק הבא?

X
X