מהם מגבירי שמחה? וכיצד ניתן לתכנת את תת המודע לחוויית אושר פנימי? קבלו במתנה עוד מדיטציה להעלאת הורמון האושר – סאבלימנלית (סמויה) מבית “מרחב מודעות”- הפעם עם פקודות שסייעו להעלות את רמת הספיגה של הסרטונין במוח, ובעקבות כך את מדדי האושר.

חג הסוכות מאחורינו, הסתיו כבר כאן, מוקדם משציפיתי. מח הזוחלים שלי מריח את החורף (איך לא? אני כל היום מבשלת מרקים) ואצלו, חורף ישר מיתרגם לדיכאון… ככה לפחות זה היה עד לפני מספר שנים… חייתי לי מאביב לאביב, מקיץ לקיץ. וכשהגיעו הימים הקרים – סבלתי מדיכאון חורף קליני, או בעגה המקצועית: הפרעה עונתית. האפרוריות שבחוץ, חוסר הסרטונין שבפנים, לא כיף בכלל.

בשנים האחרונות הבעיה נפתרה כליל (!) כאשר מצאתי לי את הדרכים לספוג סרטונין גם בחורף, ומאז אני חיה לי בגן עדן טרופי, שמש נצחית.

מהו בכלל סרטונין ואיך הוא קשור לאושרנו?

סרוטונין הוא מוליך עצבי, סוג של כימיקל המסייע להעברת אותות מאזור אחד במוח למשנהו. יש לו השפעה על מגוון תפקודים בגוף, פיזיולוגים ופסיכולוגים כאחד. החל ממצבי רוח, תאבון, שינה, מיניות, ויסות חושי, תחושת אופוריה ועוד.

כיום ידוע מעל לכל ספק שלחוסר איזון ברמת הסרוטונין יש השפעה ישירה על מצב הרוח. רמה נמוכה בצורה קיצונית תוביל עפ”י רוב לדיכאון וחרדה.
ישנן דרכים רבות להעלאת הסרטונין: החל מתזונה מוקפדת, חשיפה לקרני שמש, פעילות ספורטיבית והרבה סקס… אני בעד הכול מהכול, בשילוב עם עבודה עם תת המודע:
תכנות פשוט של פקודות סמויות, שיסייעו לנו “במניפולציה” המכוונת לטובת אושרנו.
זה בדיוק מה שמחכה לכם במדיטציה להעלאת הורמון האושר הנוכחית. תודה, זה נעשה.

“עצבות נועלת שערי שמיים, תפילה פותחת שערים נעולים, והשמחה בכוחה לשבר חומות!” (הבעל שם טוב) .

השמחה היא המפתח לחיי הגשמה, השמחה היא הדרך הטובה להיכנס לתוך “הוורטקס” ולחולל כל מציאות רצויה לחולל כל מציאות רצויה. כל חיינו הם מקור לשמחה, חגיגה אחת גדולה של אפשרויות אינסופיות לצמיחה.

חיים בתודעת “שמחה” מבוססים על החלטה פנימית ועל אמונה טוטאלית בטוב אינסופי, אמונה שמקורה בהבנה רדיקאלית שהכול תמיד מדויק, שהיקום פועל ושואף, תמיד, לטובתנו

בתפישה זו, תת המודע מבין וזוכר ש”הכול בסדר”, גם בעיתות משבר ודרמה, גם כשדברים לא מסתדרים בדיוק לפי התוכנית, הידיעה הפנימית הזאת ש”הכול בסדר” – היא הנחת היסוד הראשונה, החשובה מכל. הכול בסדר. שום דבר לא יכול באמת למנוע מאתנו לחוות רגעי אושר. הכול בסדר. גם מה שעל פניו נראה “לא בסדר”, אינו כך באמת, כי אם תוצאה והשתקפות של הרטט הנמוך שאנו מרגישים  באותו רגע.

חיים מתוך שמחה מאפשרים לנו להעריך את ה”יש”, להבין את ההזדמנות האדירה שכל רגע אוצר בתוכו. שמחה אמיתית אינה “גרנדיוזית”, היא נוטה להתנקז לרגעים קטנים, להנאה והתלהבות מדברים פשוטים: חיוך של תינוק, שמש משזפת באמצע החורף, רגעי הארה, שיקופים מדויקים, היכולת לקום אחר נפילה, לראות את ההזדמנות גם בקשיים.

שמחה אמיתית אינה “מבנה אישיות” השמור ליחידי סגולה, היא גם אינה תלוית מצב “חיצוני”  כזה או אחר (כלכלי, זוגי, הריוני וכדו) האשליה  ” אהיה מאושר כשיהיה לי…”מרחיקה אותנו מהאושר, כמו פאטה מורגנה במדבר צחיח… בעוד שהבחירה בשמחה ללא היצמדות חיצונית, היא זו שתאפשר לחזון להפוך למציאות.

לימוד מכוון של מהות השמחה, יסייע לנו לייצר ולהכיל אותה.
תודעת השמחה, כמו כל למידה חדשה, בהתחלה מתבצעת באופן טכני ויזום, אך בשלב מתקדם הופכת לטבע שני עבורנו.

במדיטצית "הורמון האושר" שתולות 2 רצועות סמויות

  1. תדר 528 הרץ = הידוע ביכולת ריפוי ותיקון פגמים גנטיים. מחקרים רבים (בינהם של ריצ’ארד סיקלי, ד”ר גלן ריין וגנטיקאים נוספים ) בחנו את השפעה של תדרים מוזיקלים על DNA והוכיחו כי כי לתדר 528 הרץ יש השפעה מרפאה. הוא משמש כיום לתיקון DNA במעבדות שונות בעולם.
  2. סוגסטיות “סאבלימנליות” = מסרים סמויים העוקפים את התנגדויות המודע, ומוטמעים ישירות בתת המודע. כל הסוגסטיות ברצועה זו מגבירות שמחה ומאפשרות לימוד של הרטט הנחשק. בנוסף ניתנות פקודות שונות להעלאת יצור וספיגת הסרטונין במוח.

מדי יום (ניתן גם מספר פעמים ביום, על פי רצון וצורך) קחו לכם 7 דקות של שקט. האזינו למדיטציה, נשמו נשימות עמוקות, והרגישו כיצד הלחצים מתפוגגים מהגוף תוך האזנה. חושו כיצד התדר עולה במידית, תוך שסלילי ה DNA  חווים ריפוי ספונטני ותהליך אקטיבי של העלאת רמת הסרטונין במח.

ולסיום, תרגיל “מגבירי האושר”

הכינו רשימה של “מגבירי אושר” – דברים שעושים כיף ומעלים לכם את התדר. בילוי עם עצמכם, ארוחת ערב רומנטית, בישול, ציור, הליכה על חוף הים, אמבטיית קצף, סרט זר או כל מה שעושה לכם את זה.

הקפידו ליישם לפחות “מגביר אושר” אחד ביום. ללא תירוצים של זמן או כסף. לא צריך זמן, ובטח שלא כסף, כדי ליהנות ולשמוח!

שלבו את מגבירי האושר בלו”ז השבועי והשתדלו לשוות להם טקסיות, לתת להם ומקום של כבוד. חשוב לזכור כי שמחה אמיתית, אינה אלא עניין של החלטה, של STATE OF MIND,
או כמו שאומר אריסטו: ”אושרנו תלוי בנו!”

למעבר למדיטציה להעלאת הורמון האושר>>