כל האמת מאחורי הנבחרת

האמת שדל ההיצע ביחס לביקוש…
ככל שאני מכשירה מנהיגים,
אני לא באמת מצליחה לעמוד בקצב.

לא פשוט להיות מנהיג במרחב מודעות!
מבחוץ זה נראה מאד מנצנץ,
ולא בכדי הרבה מנסים את דרכם
בהגשמת החלום הזה,
אך רק מעטי מעטים
מצליחים להחזיק בו לאורך זמן…

רק לסבר את אוזנכם,
כל מקרה, שיתוף, או שאלה
שהם מביאים לדיון בסופרוויז’ן,
חוזר אליהם כמו בומרנג…

קוראים לזה שיקוף בשפתנו.
מילה עדינה כזו,
שמחזירה את הכל אליך… הצופה.

במילים אחרות, המנהיגים לוקחים על עצמם
את עבודת סך תלמידיהם,
עובדים תודעתית לילות כימים,
משרתי הקהילה ברמה התודעתית הכי גבוהה!!

כולם עובדים באותה שיטה,
מתודה מסודרת ושיטתית לשינוי.
אותם תדרים, אותה מתודולוגית שיקופים,
ובו זמנית, לכל אחד – הסינגולריות,
נקודת הייחודיות והחוזקה שלו…

נעים מאד. נבחרת המנהיגים.

אורית בוקסבוים פורת, הגיעה למרחב כפסיכולוגית ארגונית מצליחה, עצמאית ורבת פעלים. המטא פסיכולוגיה “תפסה” אותה באמצע החיים, בדיוק כשהחליטה לפרק את כל חייה והיתה על סף גירושים שהיו נראים רחוקים ובלתי אפשריים. רק מתבקש שהיא הפכה למומחית הבית להתרת פלונטרים רגשיים. כל תסבוכת רגשית, כל מנגנון מאתגר, מוצא את עצמו נמס בין ידיה המנוסות והאוהבות. גם אנשים שהיו מומחים בלהרוס לעצמם את החיים, לומדים לייצר לעצמם גן עדן…

גילעד ורדימון, נכס שקבלתי מהבריאה ממש לא מזמן… מהרגע שהוא התיישב במרחב מודעות, כל 50 שנות בשלות (כמו חמין משובח) הפכולקראנ’צ מפצפץ המבקש לצאת לעולם. גילעד במקצועו מעצב מצליח, אך המומחיות שלו, בדומה לשאר המנהיגים, כרוכה בהתמרה האישית שלו: “לצאת לאור”, ההבנה שלא עוד הימנעות והמתנה. החיים הם כאן ועכשיו! משחק משוגע ומלא הזדמנויות מרגשות. את ההארה הזו הוא מנחיל לתלמידיו שלומדים להעז וללכת עם עצמם עד הסוף!

 

אלימור הניג, האונה השמאלית שלי ושלכם. ד”ר FEAR לשעבר… מומחית הבית לריפוי פחדים וחרדות המלמדת את תלמידיה בטחון קיומימהו. נוכחות על פני בריחה. שקט על פני לופים של מחשבות טורדניות.זוהי גדולתה, בין הרבה אחרות נוספות: היכולת המתודית שלה “לחבר”גם אונות שמאליות “בלתי רוחניות” לכאורה. איכשהו מפי “גב’ מייקרוסופט”, הדברים הופכים לנגישים וטבעיים… הללויה!

 

מאיה ורדימון, ותיקת המנהיגים במרחב, היא היתה כאן עוד לפני אשתי… מאחר והיא מגיעה מהכשרת גוף-נפש ארוכה, היה זה אך טבעי שהיא הפכה למומחית בריאות הגוף שלנו במרחב.
עוד לא נולד התא שלא “הלשין” לה ברגע מדוע יצר את החולי שיצר.
אבל לא רק עם מחלות היא טובה. המומחיות שלה מסייעת לאנשים להבין מהי אהבה… לפתוח את הלב לעצמם ולמשפחות שהם לומדים להקים.

 

נורית כהן, אחרונה חביבה שהצטרפה אלינו לנבחרת. היא אדריכלית נוף מצליחה, המתמחה בקיימות. אלא שלרוח היו תוכניות אחרות עבורה. לפני כחצי שנה היא הפתיעה בסרטן השד, שכמו ברוב המקרים הומלץ לה לעבור ניתוח, כימו והקרנות. אבל היא התעקשה על ריפוי עצמי באמצעותהכלים התודעתיים שהיא רוכשת כאן במרחב מזה מספר שנים. שורה תחתונה, באמצעות אמונה, עבודה פנימית וכוחה הבלתי נתפס של התודעה היא ריפאה את עצמה והבינה את כוחה של הבחירה. היא מלווה את תלמידיה בדרכם לחיי שפע והגשמה!

 

רוצה לקבל מסרים שבועיים מפריידי? יש ללחוץ כאןX
שינוי גודל גופנים