מדיטציה – דגשים והנחיות.

במהלך החיים אנחנו סופגים כל כך הרבה מסרים, חלקם גלויים, חלקם סמויים.  

הזיכרונות והפרשנויות שלנו מייצרים דפוסי חשיבה והרגלים המצטברים בתת המודע שלנו, מנהלים את חיינו, או במקרה הזה – את גופנו.

הבעיה היא שלא תמיד יש לנו גישה אל תת המודע, כאשר שומר הסף שלו – המודע, עסוק בשמירה.

מסרים סאבלימנלים הינם מסרים סמויים שלמעשה עוקפים את התנגדויות המודעמוטמעים ישירות בתת המודע.

חשוב להבין שגם כאשר עלינו על האמונה/ הדפוס שעוצר אותנו,  במרבית המקרים גם אם ננסה לשנות אותו, באופן מודע, תת המודע יתקשה לוותר על הדפוס. הוא עקשן, תת המודע שלנו, קשור מאד להרגליו הישנים. לעיתים, תת המודע אף חש שהוא “מגן עלינו”, זאת הסיבה שהוא שומר על האמונה הפרימיטיבית הזאת, שלו.

באופן כללי, תת המודע שונא דברים חדשים. ישנן סיבות שונות שיכולות לייצר התנגדות לסוגסטיות (השאות, אמירות).

אז איך ניתן, בכל זאת, לגרום לו לשתף אתנו פעולה?

 

למזלנו נולדנו בעידן הנכון. ישנן כל כך הרבה טכניקות ושיטות תרפיה המתמחות בעבודה עם תת המודע, שיטות שונות היודעות לעשות “מניפולציה” על המח לצורך הטמעה ישירה בתת המודע. 

אנחנו, במרחב מודעות – הבית להתפתחות תודעתית, מפתחים וחוקרים כלים שונים. בין השאר אנו עושים שימוש בהעברת מסרים סמויים לתת המודע, באמצעות מדיטציות סאבלימנליות.

דגשים

 

 • כל הסוגסטיות נאמרות בזמן הווה, ובגוף ראשון על מנת שתת המודע יספוג ויעכל אותן כאמת מוחלטת
 • במדיטציה הסמויה המסרים זהים לגלויה, אך הם מכוילים לתדר אחר, שאינו נשמע על ידי האוזן האנושית, אך נקלט היטב בתת המודע
 • מומלץ להאזין למדיטציה בעיניים עצומות על מנת שתת המודע יהיה פנוי "לדמיין" ולצקת את דימוי הגוף החדש אל תוך ההולגרמה שגופנו
 • חשוב: אין להאזין למדיטציה בשעת נהיגה!
 • עם האזנה למדיטציה הסמויה, הינכם נותנים הסכמה מודעת לשתילת הסוגסטיות בתת המודע

 

שאלות ותשובות (מומלץ לקרוא בעיון)

 

 • האם ניתן להאזין למדיטציה בלילה?
  בהחלט. נצלו את הלילה לעבודה תודעתית. האזנה תוך כדי שינה מאפשרת עבודה מעולה ללא מאמץ או התנגדות. האזינו למדיטציה (הגלויה או הסמויה) ותנו למח לעבוד בשבילכם…

 

 • מה ההבדל בין המדיטציה הגלויה לסמויה?
  המדיטציה הגלויה נועדה בראש ובראשונה על מנת שתדעו אילו "סוגסטיות" מוטמעות בכם במדיטציה הסמויה. אך לא רק. המדיטציה הגלויה עומדת בפני עצמה, פשוט יתכן שבהתחלה היא תציף התנגדויות, במיוחד אם אתם לא בתדר גבוה, אך עם הזמן תוכלו להאזין למדיטציה הגלויה יותר ויותר, לראות איך מפלס ההתנגדות שלכם יורד פלאים, לגלות כמה קל לכם להאזין להצהרות הגלויות – גם כשהמודע נמצא בקונטרול.

 

 • אפשר להאזין למדיטציה הסמויה תוך פעולות שונות?
  ניתן להאזין למדיטציה בכל זמן אפשרי. גם כ"רקע" לעיסוקים אחרים בבית, בעבודה, תוך כדי הליכה, שינה וכדו. יש להימנע מהאזנה בשעת נהיגה או פעילות הדורשת מיקוד מלא.

 

 • תוך כמה זמן אראה תוצאות?
  שינוי תת מודע באמצעות מדיטציה סאבלימנלית יכול להתרחש תוך מספר שבועות או אפילו ימים. במקרים אחרים, עשוי להידרש פרק זמן ארוך יותר, הכול בהתאם למצב האמונות המוטמעות בכם כיום. השינוי לא יגיע בקול תרועה, אלא באופן מדורג וטבעי. פתאום תתחילו להרגיש איך הגוף משתנה בהתאם "להולוגרמה" שאתם שותלים במדיטציה.

 

 • האם מסרים סמויים יכולים לעזור בנושאים נוספים?
  בהחלט. ניתן להסתייע במדיטציות סמויות לנושאי התפתחות שונים. להלן ספריית המדיטציות של מרחב מודעות, והיד עוד נטויה.
X
X