מטאיזם – התפישה

"עד שלא תהפוך את תת המודע שלך למודע, הוא ינהל את חייך ואתה תקרא לזה גורל." קארל יונג

'מטא' ביטוי מקדים ביוונית שפירושו – 'מעבר'. היכולת לבחון את המתרחש מלמעלה, ללמוד על טבעו. "מטאיזם" – פילוסופיית חיים מעשית, משקפת את הדרך בה הלא מודע מנהל את חיינו. זו הדרך שלנו להתבונן במה שמפעיל אותנו, מאחורי הקלעים, לאתר ולשחזר את אותם דפוסים, רטטים לא מודעים, המעצבים ומכתיבים את חיינו ובכך יוצרים את אשליית המציאות.

איתור ושחזור דפוסים אלה מאפשרים לנו לשחרר את התודעה מכבלי הלא מודע, ללמוד ולפענח את הדרך בה אנחנו פועלים. זאת הדרך שלנו ללמוד להשלים ולאהוב חלקים "מודחקים" ובהתאמה לשדרג את חיינו בהתאם לחלומותינו.

מעניין אתכם איך לנהל את התת מודע? לחצו כאן!

"הגשם אינו יורד עליך, אלא בתוכך" קן ווילבר

פילוסופיית המטאיזם באה לפוגג את אשליית קווי הגבול המתקיימים בינינו לבין העולם החיצון. המטאיזם מתווה דרך מהפכנית להתבוננות במתרחש, להבין כי ה"מציאות" אינה אלא השתקפות מדויקת, הולוגרמה של נבכי תודעתנו, ומתוך תפישה זו ביכולתנו להתבונן פנימה, להביא לשינוי בתוכנו, וליהנות ממציאות המשתנה סביבנו.

טיפול בשיטת המטאיזם

בשעה שמרביתן של הגישות המערביות רואות באינטלקט ערוץ להבנה רציונאלית בשאלות מהות, המטאיזם דוגל בחקר התודעה. באמצעות שיטה זו אנחנו לומדים לנהל את חיינו, לפענח באופן עצמאי את הדפוסים והמנגנונים המוטבעים בנו, מלווים אותנו לאורך שנים, חוסמים אותנו. לפי שיטת המטאיזם, המטופל הוא המטפל הטוב ביותר עבור עצמו, וביכולתו ליצור לעצמו חיים שהם גן עדן, הלכה ומעשה.

ככל שמכירים בכוחה של התודעה וכוח הריפוי הקוואנטי הגלום בה, ניתן להגיע לעוצמות דיוק ועבודה עם גלי המוח השונים, למטרות ריפוי נפשי ופיזי. מטפלים בשיטת המטאיזם מביאים את עצמם למיומנות מדויקת של עבודה עם גלי גמא,  גלי מוח מהירים במיוחד, בהם המוח נמצא במצב פעילות מוגברת.

גלי גמא ידועים כקשורים לפעילות מנטלית ויכולות מטא-קוגנטיביות. לגלים אלו קרינה קצרת גל בעלת אנרגיה גבוהה. אלו הן הקרניים הקצרות ביותר ועתירות האנרגיה ביותר בספקטרום האלקטרומגנטי. קרניים אלה משמשות בטיפולים אנטי סרטניים וטיפולים רפואיים אחרים. תפישת המטאיזם לוקחת חלק במחקר בינלאומי המתעד טיפול בשיטת המטאיזם ומעקב אחר תוצאות אמפיריות. 

X
X