“מטאיזם- רפואת העתיד”

עם אלימור הניג

הקרנת הסרט HEAL ומפגש קולנועי מרתק

המפגש מרתק ומעורר חשיבת עומק והתבוננות חדשה על הכלים שיש לנו כבני אדם לחולל את המציאות שלנו, מתכתב נפלא עם השליחות של מרחב מודעות – השם לו כיעד לסייע לאנשים ולארגונים לחיות בסביבה מודעת, מתוך הנאה ובריאות.

נתחיל בהרצאת מבוא מרתקת וסוחפת על תפישת הגוף כהלוגרמה, השתקפות מדויקת של מכלול הדפוסים הלא מודעים, הרוחשים בתודעתנו ומפעילים את חיינו, מאחורי הקלעים, מעצבים ומכתיבים את בריאותנו ומשפיעים בצורה ישירה על גופנו, ה”פנטום” שאנחנו.

“גופך, אינו אלא פנטום שמוחך בנה. אני אראה לך כיצד ניתן לפרק אותו מהיסוד ולהרכיבו מחדש”…ד”ר ראמאצנד’רן

ההרצאה מאפשרת לפתוח צוהר אל התודעה, להתחיל להתבונן פנימה ולהבין כיצד הלא מודע “מדבר” אלינו דרך גופנו. כל איבר, כל סימפטום, תחושה או חלילה מחלה, אינם אלא מסר משמעותי המועבר ישירות מהתודעה, אותו ניתן לפענח ובכך להביא לריפוי הקלה. ההרצאה מסתיימת במדיטציה קצרה המלמדת “להקשיב” לשפת הגוף ואף להתנסות בפקודות לחיזוק המערכת החיסונית והחוסן הגופני והנפשי.  

לאחר מכן, נצפה בסרט Heal המתורגם (“להירפא”). הסרט בהמשך ישיר וטבעי להרצאה, מדגים את כוחה האדיר של הנפש לריפוי עצמי. הבמאית האמריקאית קלי נונן נפגשת עם אנשים מעוררי השראה שהתגברו על מחלות סופניות ויחד עם מטפלים בתחומים שונים היא חוקרת את היכולת של האנשים לשנות גזירות גורל ע”י הרגשות והאמונות שלהם.

מדענים מובילים, ומומחים לגוף-נפש משתתפים בסרט ומעניקים לו מתבונתם: לרבות ד”ר דיפאק צ’ופרה, ד”ר ברוס ליפטון.

המפגש יכול לחולל שינוי מהותי בתפישה של הפרטים בארגון, לחבר את ה-  Spirit לארגון, וגם להביא לשינוי מיידי חיובי במציאות האישית והארגונית.

הסרט Heal מתנגן בהצלחה בסינמטקים השונים ברחבי הארץ ומבוקש מאד עם ההרצאה הסוחפת המקדימה לו.

 

 

מוכנים לקחת את הארגון לשלב העומק הבא? לפרטים:

שינוי גודל גופנים