מיכל קולט ארבל – מנכ”ל PINK PERFECT

michal-kolet-arbelהגעתי למרחב בטעות. והרי כבר למדתי שאין טעויות וכלום לא מקרי, אבל לאחת כמוני, שרוחניות ממני והלאה, באמת שלא הייתי מוכנה לשינוי כזה משמעותי בחיי.

ב-2010 חליתי בסרטן שד, חוויה מטלטלת… לאחר טיפולים וניתוחים הרופאים כבר דחקו בי להגשים את חלומי ולעשות עוד ילד.

הייתי בשנים האלו אצל כמה מטפלים, פסיכולוגים וקבוצות אבל את הפחד לא שחררתי, אחזתי בו חזק כמו בחבר קרוב. ובמובן מסוים אחזתי במחלה.

עם התחלת העבודה במרחב הבטתי על חיי ועל עצמי ופתאום העננה הזאת, שאפפה אותי שנים, התפוגגה ויכולתי לראות ברור. החלטתי להפסיק את תהליך הפונדקאות המייסר שעברתי ולהתחיל לנסות בעצמי. התאכזבתי לגלות אחרי בדיקות שהסיכויים שלי להיכנס להריון קלושים, הטיפולים הכימיים וההורמונים שעברתי וגילי היחסית מבוגר לא עמדו לזכותי.

ידעתי שאני צריכה לעבוד קשה על המודעות והאמונה שלי והמרחב היה כמו קרקע חמה ואוהבת להצליח.הרופא נתן אוקי להתחיל לנסות.. הגניקולוגית הבחינה בזקיק עלוב (במילים אלו ממש) אבל ניסיתי… (הכי כייף לנסות) בנסיון הראשון נקלטתי ללא שום התערבות הורמונאלית אבל עם התערבות חזקה של חיים והמרחב המוגן:)

אני בחודש שישי כבר וניסים נוספים ומפתיעים לא מפסיקים להגיע!

מאושרת מהאושר הזה שהמרחב העניק לי והענקתי לעצמי, מאושרת מה”טעות” הזו שנקלעה לדרכי.היום, אני לא מצליחה להבין איך חייתי לפני כן.. איך ביזבזתי שנים “ללא מודעות” ומנסה לשכנע כל מי שנקלע לדרכי להצטרף לקסם הזה.

מאמרים נוספיםשינוי גודל גופנים