מרחב מודעות לצעירים

יוזמה חדשה במיוחד עבור צעירים בגילאי 20-30 המבקשים ליצור שינוי אמיתי בתחומים שונים בחיים. המתודולוגיה המנצחת של מרחב מודעות, המאפשרת לחולל כל מציאות רצויה, באריזה מותאמת במיוחד לשפה ולתפישה של דור ה-Y. תוכנית הצעירים שמה דגש על מתן כלים לתוצאות מהירות ומלמדת קבלת החלטות זריזות ומדויקות בלימודים, בקריירה וביחסים. במרחב מודעות מאמינים כי שינוי תפישה של הצעירים יכול להביא לא רק לכדי מימוש עצמי, הגשמה ותוצאות אישיות מרהיבות, אלא גם להביא לשינוי בסביבה בה הם חיים ולהשפיע על דור העתיד.

תוכנית רדיו לדור הY

דור ה- Y סובל מהרבה סטיגמות לא חיוביות שלא בצדק. "עצלנים, מפונקים, לא מוכנים להתאמץ, מרגישים מיוחדים ללא סיבה" זה רק חלק מהמגוון שבהם. בפועל, זהו דור מיוחד, סובלני ומחפש משמעות ותרומה לחברה וקהילה. אבל משום מה הייחודיות שלהם לא תמיד מוערכת על ידי הסביבה, והם גם לא מצליחים להחזיק מעמד בעבודה קבועה, ולעיתים חיים בחוסר יציבות כלכלית.

תוכנית הרדיו שנותנת כיוון חשיבה חדש לדור ה- Y, ומקנה כלים כיצד להביא לידי ביטוי את הייחודיות שלהם.

אופיר אלגריסי הוא מטפל מוסמך בתפישת המטאיזם, עם התמחות בדור ה-Y. באמצעות תפישה זו הצליח אופיר להתגבר על הפחדים האישיים והאתגרים איתם התמודד ומצא את השקט הפנימי לו ייחל, ומהר מאד גם את הגשמתו. אופיר הגיע להבנה העמוקה כי הוא ורק הוא אחראי למתרחש בחייו, וכעת שם לו למטרה להנגיש את פילוסופיית החיים החדשה לדור ה- Y, ולתת להם כלים למצוא ולהמציא את עצמם. לקריאה נוספת והיכרות עם אופיר לחצו כאן (להעביר לעמוד ה"מנחה" שלו)

X
X