"אין כלום בחוץ…." פריידי מרגלית

כבר בגיל 16 החלה אושרת להיות "יצרנית מחלות" מוכשרת. כולן מלוות בדרמות לא פשוטות. זה התחיל באבחון מחלת קרוהן, מחלה אוטואימונית כרונית הפוגעת במעיים. זה המשיך בקריש דם בכבד, שהסתיים בניתוח חירום מציל חיים. אבל הדובדבן שבקצפת, היה סרטן השד שפקד אותה לפני 5 שנים. אושרת עבדה כרואת-חשבון, מנהלת כספים מוערכת בתפקיד ניהולי בכיר.  על פניו, פרקטית, יעילה, מתקתקת הכל. כזו שמדברת באקסלים ובשורות תחתונות. אך בפועל, לא מחוברת לרוח ולחיים.

כשהגיע הסרטן אושרת הבינה שעליה לעצור. כחלק מתהליך הריפוי שלה, היא הגיעה למרחב מודעות ויצאה למסע עמוק ומרתק, מסע לגילוי עצמה.

המסע במרחב מודעות לווה בקילוף הרבה מאוד שכבות שעטתה על עצמה, לאורך השנים. שכבות של הגנה. פאסיביות והימנעות. היא גילתה עד כמה היא איפשרה לחיים לשאוב אותה והבינה שהציבה את עצמה בתחתית סולם העדיפויות. כולם היו בתור לפניה: הבית, המשפחה, הילדה והעבודה. היא בתפקיד "המאסף", שדואג שכולם בסדר.

ההבנה שדרך אותן מחלות ייצרה לעצמה מקום, מנוחה, זמן לשחרר שליטה ודאגה, היתה קשה ומטלטלת. אך כגודל הטלטלה, כך גודל הריפוי. הדרך הארוכה שעשתה במרחב סייעה לה לרפא מנגנונים ודפוסים עמוקים, ובהתאמה לזכות לריפוי פיזי מלא, המשקף את ההתפתחות הפנימית שעשתה.

תוך כדי עבודה, היא דייקה את היעוד שלה ומכאן הדרך להפיכתה למטפלת בשיטת המטאיזם ולמנחת קבוצות הכ"ח היתה קצרה. אושרת הצליחה לצמוח מתוך המשבר ולבחור סוף סוף בעצמה בלי פחד. היא עזבה את עבודתה כרו"ח והתמסרה לטיפול בשיטה. מתוך ניסיונה האישי, המסע העמוק שעברה והכלים שקיבלה, אושרת זוכה לממש את השליחות שלה ולסייע לאנשים רבים לעבור את המסע שלהם לעבר ריפוי עצמי, בריאות וחיים בעוצמה.

אושרת מנחה את מרחב הכ"ח – קורס הדגל של מרחב מודעות, ואף שימשה כאסיסטנטית במחקר המתקיים באיכילוב (באותה מחלקה בה היא עצמה טופלה בעבר….), במסגרתו מקבלות נשים חולות ומחלימות בסרטן כלים תודעתיים, המסייעים להן בהעצמה וריפוי עצמי.

 אושרת ספיבק, בת  47 ואמא ליהלי בת 14 . רו"ח ומשפטנית. עסקה שנים רבות בתחום הכספים וכיום מטפלת במשרה מלאה באופן פרטני או בקבוצות בתפישת המטאיזם.

"האמת היא בתוכך. אל תחפש אותה במקום אחר"  אושו

הצטרפו לאושרת בדרך להחלמה ולחיים בעוצמה!

להרשמה למבוא בחרו את אושרת ברשימה ומלאו את פרטיכם בטופס 

X
X