איריס נאור – מטא פסיכולוגית, מומחית בטיפולי פריון

אומרים שילדים זה שמחה. אם כך, איריס נאור מביאה הרבה שמחה לעולם…. (פריידי מרגלית)

לאחר שנים של חקירת התחום וצבירת ידע, מומחיות ונסיון בתחום הפוריות ,איריס מלווה ומגשימה את השליחות שלה שהחלה ממקום מאוד אישי, מקום בו היא עצמה הייתה מטופלת פוריות. 5 שנים של ציפייה ואכזבה, תסכול וחוסר אונים…

בשנתיים האחרונות לאחר הכרות ועבודה עמוקה עם שיטת מטא פסיכולוגיה. באמצעותה למדה דברים חדשים על עצמה שכלל לא ידעה. באמצעות שיטת המאט פסיכולוגיה היא פענחה מנגנונים ודפוסים עתיקים, הציפה חלקים מודחקים והכי חשוב, ברמה הכי פרקטית, קיבלה את הכלים לשנות ולעדכן.

כבר הרבה זמן שאיריס חולמת להעביר ולהנגיש את המטא פסיכולוגיה גם למטופלי פוריות, והנה החלום הזה מתממש. קורס ייעודי שפריידי מרגלית, מייסדת השיטה, פיתחה איתה ועבורה. אחרי התאמות ודיוקים לתחום הפוריות, עליו איריס מנוסה ואמונה מזה שנים, נולד "מרחב פוריות" – תהליך משנה חיים שעוזר לנשים, לא רק להיכנס להריון בכיף ובקלות, אלא לשדרג את כל תחומי החיים.

באמצעות המטא פסיכולוגיה אנחנו לומדים לפענח את "הסרט שלנו", את מאחורי הקלעים שתת המודע שלך מייצר ומשחזר, ומשם לייצר בחירות אמיתיות ומיטביות. בתהליך מקבלים כלים תודעתיים, פרקטיים ומוכחים, לשינוי התפישה, והגוף? הגוף אין לו אלא להגיב בהתאמה!

איריס הדליקה את האור הפנימי שלה ועכשיו באמצעות השליחות שלה היא עוזרת למאות נשים להדליק את האור שלהן. ולעשות לנו כאן ים של ילדים.

בייבי חדש נולד לו "מרחב פוריות". מרחב מודעות ייעודי לנושא פוריות ולידה, בדרך לבייבי האישי שלך.

רוצה להתנסות? להרשמה למבוא הבא לחצי כאן

X
X