גילעד ורדימון

מטפל מוסמך בתפישת המטאיזם, מומחה ליציאה מאזורי נוחות

״אנחנו לא יכולים לפתור את הבעיות שלנו באמצעות אותה צורת חשיבה בה השתמשנו כשיצרנו אותן״.
אלברט איינשטיין

לפני כ-20 שנה רצף של חוויות אנרגטיות וטלפתיות פתחו את גילעד בפני מציאות שעד אז לא היה מודע אליה. עולם ה"מעבר", "מעבר לכל למידה קוגנטיבית ואקדמאית. וכך, ללא כל רקע, הוא יצא לחקור את העולם שמעבר לחומר. עולם בלתי ניתן להבנה בחושים הפיזיים, אך קיומו והשפעתו על מציאות חייו לא היו עוד מוטלים בספק.

גילעד יצא למסעות לימוד ומדיטציה והקדיש שנים ללימוד וטיפול באנרגיה. בעשור האחרון התמקד בפענוח הקשרים המרתקים בין תת המודע למודע, ואת הדרך בה המוח קולט ומעבד מידע על-חושי.
ככל שהעמיק בידע, כך התעשר עולמו וגילוייו המרתקים, לצד ספק אנושי שתמיד המשיך לקונן ולהעיב על ההארה.

גילעד מעיד על עצמו, כי על אף פליאתו האינסופית מגאונות הבריאה, בחייו האישיים הוא נותר "שבלול". ליתר דיוק חילזון רך הזקוק לקונכייה מגנה.
כל חיכוך (או אפילו מחשבה על חיכוך) עם העולם החיצון ובמיוחד עם אנשים אחרים – הפחידו וכיווצו אותו. ברירתו הטבעית היתה להשאר בקונכיה ולהמשיך לאסוף את הידע עבור עצמו וגילוייו האישיים..

אלא שכאשר הגיע למרחב מודעות, בסביבה איכותית ותומכת ובתהליך מטא פסיכולוגי ממוקד, הוא הסכים לראשונה להכיר את עצמו לעומק ולגעת בכל קשת הרגשות והמחשבות. הוא ההחזיר את כל הכח אליו, הביתה, והתחייל לייצר את מציאות חייו הפנימית, מסונכרנת עם זו החיצונית. לצאת מאזורי הנוחות, ולעבוד באומץ עם שלטון הפחד והספק.

כאן, באקולוגית המרחב, ה-׳פוטנציאל הלא מנוצל׳ שהרגיש גילעד במרבית חיי, הפך לתשוקה עזה למנף את מיטב הכישורים והנפלאות שבו, לטובת הכלל.

גילעד עשה את הקפיצה הקוואנטית שלו. הוא התמסר לשינוי המהותי וקפץ אל עבר הלא ידוע.
הוא ממשיך לעסוק בעיצוב ויצירתיות, שתמיד היו אבן דרך מהותית בדרכו.
אך את מרבית חייו וזמנו הוא מקדיש לכלל.
לא עוד יצירה אינטימית נעולה במגירות התודעה.
לא עוד חלומות על הצלחה.
היום הוא הגשמה ברוכה! אחרי שנים של כיסופים פנימיים שיבוא היום ו-׳מישהו יגלה אותו׳, הוא העז לגלות את עצמו… ועל הדרך מסייע לתלמידיו ומטופליו לגלות את עצמם

גילעד ורדימון, בן 48, נשוי באהבת אמת למאיה המדהימה, ואב להילה ונויה.
מעצב ויוצר. עוסק בחקר התודעה מעל 20 שנה, מומחה ל remote viewing , דרכי איסוף ופיענוח מידע על חושי ואי הלוקאליות של ההכרה.

הצטרפו אל גילעד למסע של גילויים עצמיים ואומץ לצאת לאור!

ליצירת קשר ישיר עם גילעד:[email protected]

X
X