גלית שחם – מטא פסיכולוגית, מלווה מכאב – לאהבה

"היי שקטה כאילו אין בך דופי, כאילו האוויר נותן לך הגנה, כאילו הצרות כבר מתגבשות ליופי, כאילו מעפר פורחת שושנה".
(רחל שפירא)
.

הרצון העז לאהבה ומשמעות, לעולם לא יוכל להתרחש באמצעות עבודה עם "המודע". נדרשת מוכנות לעבודת עומק וכניסה אל נבכי תת המודע. אל דפוסים קדומים, ומנגנונים עכורים כדי לחולל שינוי אמיתי במציאות חיינו.

המציאות שמתקיימת בחוץ הינה אמיתית ואבסולוטית עבורנו, היא עשויה להיות רצופת דרמות, תסכול, דחייה וכאב. קולות פנימיים שמסרבים לסמוך , שמנציחים את תחושת הבדידות בעולם.

מציאות המשחזרת את עצמה, בגוונים שונים, בתפאורות שונות, שוב ושוב. תת המודע ממשיך לשחזר את הפצעים ולייצר חוויות ואירועים המעצימים את הפחד והכאב.

אלה היו חיי עד לרגע בו חוללה שיטת ה"מטא פסיכולוגיה" מהפך בתפישתי. השיטה המהפכנית הדוגלת בהתבוננות "מעבר" למודע, לפני השטח, בהנגשת החלקים הנסתרים בתודעתנו ופענוח של הדפוסים והמנגנונים שלא מודעים באישיותנו אפשרה לי, כמו לאלפים נוספים, לחקור לעומק את אופן תפישתי את העולם, את האנשים, ולשנות אותו מהיסוד. ללמוד לחולל אהבה, אמון ושמחה בתוכי, ומשם הדרך החוצה ל"מציאות החיצונית" סלולה וקלה. שכן מהי אותה מהי אותה מציאות? אם לא הולגורמה ישירה למתחולל בתוכנו פנימה.

שיטת המטא פסיכולוגיה מאפשרת בקלות לפענח את הדרך בה אנו פועלים,  מאחורי הקלעים, לאתר ולשחזר את הדפוסים והזכרונות הלא מודעים המעצבים ומכתיבים את חיינו, ויוצרים את אשליית המציאות כפי שהיא מגיעה לפתחנו.

שם מתחיל תהליך הריפוי, בו אנו לומדים לחבק את חלקי הצל שבתוכנו, להאיר את החשיכה ולהפוך את הפחד לעוצמה. כך מתחיל לו מסע עמוק מכאב – לאהבה.

 

—————————————–
גלית שחם

בת 46, אם לילדה מתבגרת

חוקרת תודעה ומחלוצות הנגשת תכנים רוחניים לציבור הרחב.

מייסדת "ניו אייג אקדמי", מכללה אינטרנטית להתפתחות אישית, ו"אימון מוחי" – פסקול בהתאמה אישית להטמעה בתת המודע

מומחית לתכנות תת המודע, מנחת מרחב מודעות , חיה ומלמדת את שיטת המטא פסיכולוגיה ומלווה אנשים מכאב – לאהבה.

X
X