יפעת מירב

מטפלת מוסמכת בתפישת המטאיזם, מומחית לאהבה ופתיחת הלב

"אם אתם חושבים שתצליחו, או אם אתם חושבים שתיכשלו – אתם צודקים בשני המקרים", הנרי פורד

מבחוץ הצליחה יפעת מירב לקבל הכל ובקלות, אבל מבפנים היא חיה בניתוק פנימי וחוותה חוסר שייכות וערך עצמי נמוך תוך כדי שהיא מאמינה כי לעולם לא תצליח לשנות את חייה.

לאחר הולדת בתה הבכורה הגיעו התקפי החרדה והדיכאונות שניהלו את יומה, ומתוך השבר הנפשי העמוק, רגע לפני הקריסה, היא חוותה הארה גדולה, זכתה למתנה עצומה והחלה את מסע החקירה האישי שלה. מה שאיחד את כל הידע שלמדה היה המפגש עם תפישת המטאיזם, היכולת להתייחס לחיים כהשתקפות, הולגרמה למצב הפנימי של האדם. היכולת לעבוד מבפנים ולראות תוצרים מידיים המתבטאים במציאות החיצונית.

יפעת מירב מאמינה כי אדם אינו חייב להגיע לתהליך התפתחות תודעתית מתוך שבר, אך ללא ספק נקודת שבר יכולה להיות זרז מעולה להתפתחות. ההכרה בכך שנולדנו ב”צלמו”, בוראי מציאות, שותפים מלאים ביצירת החיים שלנו, היא המפתח לחיבור לזהות את הגודל האמיתי של האדם.

לתפישתה בכל רגע אפשר להתכוונן מחדש, לרפא את מה שכואב ולשפר לאין שעור את איכות החיים שלנו. הכל כבר נמצא בתוכנו, לא צריך להמציא שום דבר רק ללמוד את הוראות ההפעלה.

יפעת מירב 44 נשואה באושר ליהונתן, אמא ל- 3 מנהיגה מוסמכת בתפישת המטאיזם, מנחת מרחב הכ”ח – קבוצות תהליכיות להחזרת הכח הביתה.

יפעת בהכשרתה מטפלת הוליסטית, למדה והתמחתה במספר שיטות עד שמצאה במרחב מודעות בית מדויק להעברת שליחותה בעולם.

הצטרפו אל יפעת למסע של התעצמות וחוסן פנימי.

X
X