יפעת מירב – מנהיגה מוסמכת בתפישת המטאיזם

"אם אתם חושבים שתצליחו, או אם אתם חושבים שתיכשלו – אתם צודקים בשני המקרים"

הנרי פורד

המשפט הזה עבורי הוא תמצית ההבנה כי הכל מתחיל ונגמר בתוכנו. רק אנחנו אחראיים על מה שקורה בחיינו ולכן רק אנחנו נצליח לייצר את השינוי המיוחל.

לכאורה תמיד היה לי הכל, תמיד הייתי מוקפת באנשים, רוב הדברים באו לי בקלות ובאופן חומרי מעולם לא חסר לי דבר. אבל האמת היא שבמפנים חייתי בניתוק פנימי, תחושת חוסר שייכות וערך עצמי נמוך. התחבאתי מהתמודדויות ומהחיים ובעיקר חייתי בתחושה גורלית שלא מה משנה מה אעשה וכמה אנסה, אני אף פעם לא אצליח לשנות.

הדיכאון שמתחת לפני השטח והתקפי החרדה הגיעו לשיא לאחר הולדת בתי הבכורה אז חוויתי שבר של ממש. בדיעבד, רגע הקריסה היה בשבילי מתנה ענקית. שם התחיל מסע החקירה והגילוי של החוסן שהסתתר בי. במסע לריפוי עברתי דרך המון ידע ושיטות שלמדתי ויישמתי, אך מה שאיחד את הכל ואיפשר את האינטגרציה היתה הפשטות הגאונית של תפישת המטאיזם, היכולת להתייחס לחיים כהשתקפות, הולגרמה למצבי הפנימי, היכולת לעבוד מבפנים ולראות תוצרים מידיים המתבטאים המציאות "החיצונית" היו דבר שאין שני לו.

אני מאמינה שאדם אינו חייב להגיע לתהליך התפתחות מתוך שבר, אך ללא ספק נקודת שבר יכולה להיות זרז מעולה להתפתחות. ההכרה בכך שנולדנו ב"צלמו", בוראי מציאות, שותפים מלאים ביצירת החיים שלנו, היא המפתח לחיבור לגודלנו האמיתי. יש לנו בכל רגע את האפשרות להתכוונן מחדש, לרפא את מה שכואב ולשפר לאין שעור את איכות חיינו. הכל כבר נמצא בתוכנו, לא צריך להמציא שום דבר רק ללמוד את הוראות ההפעלה.

כיום אני חיה בתחושת מלאות ושמחה ומרגישה שליחות להעביר הלאה הבנות משנות חיים אלה.

הרשמה למבוא של יפעת יש להזין את הפרטים הבאים:

X
X