" אם אינכם יכולים לעוף, רוצו. אם אינכם יכולים לרוץ,לכו. אם אינכם יכולים ללכת ,זחלו. אבל לא משנה מה תעשו, תמיד תמשיכו להתקדם קדימה." מרתין לותר קינג

 

מבחוץ נראה היה שליאת מקבלת הכל ובקלות, אבל מבפנים רק היא ידעה, שהיא חיה בניתוק פנימי, שעזר לה לא להרגיש את הערך העצמי הנמוך שלה. היא התנהלה על טייס אוטמטי, לא האמינה בעצמה, תמיד חיפשה לקבל תשובות בחוץ ופחדה לבחור בשינוי ויציאה מאזור הנוחות.

ליאת מעידה על עצמה שהיתה תקועה במקומות שלא בהכרח היו טובים לה.  בין אם זו בעבודה אפרורית שלא שיקפה את יכולותיה או מערכת יחסים לא בריאה. היא נמנעה מלבצע אילו שהם צעדים, נקטה בדחיינות פאסיבית, וחיפשה שמישהו בחוץ יציל אותה ויגיד לה מה לעשות. כל שינוי הרעיד את עולמה והיא לא העזה לזוז .

משבר עמוק בחייה גרם לה לצאת למסע חקירה אישי, שבו, בין שלל השיטות, גילתה את מרחב מודעות. משהו בשפה ובהנגשה הפשוטה, סוף סוף נגע בה ואיפשר לה להרגיש. היא מתארת את ההתרגשות העזה כשהבינה שהכוח לשנות ולבחור, קיים אצלה. שכל התשובות בתוכה. שאף אחד לא יכול לעשות עבורה את העבודה, ויאללה, גן עדן זה כאן, במרחק נגיעה.

בזכות התהליך העמוק שעברה, היא העזה לעזוב את מקום עבודתה, נפרדה מאב ילדיה והחזירה לעצמה את מושכות החיים. תוך כדי התהליכים ליאת למדה להתחבר ולתת מקום לרגשות שלה, גם הקשים יותר, לקבל את עצמה, לסמוך ולהעריך את יכולותיה. היא חיזקה את הביטחון העצמי ואת האמונה שהכל בתוכה.

גם היום שינויים גדולים עדין מפחידים אותה, אבל היא כבר יודעת לצעוד יד ביד עם הפחד ולהיזכר שיש לה את הכוח לשנות ולבחור בחיים הראויים לה. יום יום. רגע רגע.

היום ליאת יודעת, לא רק לנשום, אלא לחיות באמת. הויתור העצמי התחלף בעוצמה וה"לא נודע" הפך חבר קבוע בחייה. היא חיה באופן מלא, מעורבת, נוכחת, סקרנית ומלאת פליאה אל מול החיים המרגשים והאפשרויות האינסופיות שנגלות בפניה. ליאת מרגישה שזכתה במתנה נפלאה, גם החיים העשירים שהיא בנתה לעצמה, וגם הזכות לגעת באנשים ולעבור איתם תהליכים משמעותיים ומשני חיים. תהליכים בעזרתם מגלים האנשים את הניצוץ הפנימי, מקור התשוקה, והופכים אותו לבערה גדולה .

ליאת עטיה מטפלת מוסמכת בתפישת המטאיזם וברפואה אינטגרטיבית מאחדת, מנחת קבוצות הדגל "מרחב הכ"ח"

הצטרפו לליאת בדרככם החוצה מאזורי נוחות, היא תעזור לכם להמיר אותם בחיים מלאי תשוקה ושמחה.

 

להרשמה למבוא בחרו את ליאת ברשימה ומלאו את פרטיכם בטופס 

X
X