מגי ליפסון

מנחת מרחב הכ"ח

"השליליות וחוסר האושר אינם יכולים לשרוד את הנוכחות העוצמתית שלי. היא יכולה להתקיים רק בהיעדרי, כשאינני נוכח ברגע" אקהרט טול (מתוך "כוחו של הרגע הזה")

שיטת המטאיזם מלמדת אותנו להתבונן במה שמפעיל אותנו מאחורי הקלעים, לאתר את אותם דפוסים שמנהלים אותנו ומייצרים את אשליית המציאות וללמוד לנהל אותם. זהו מסע פנימי עמוק ומרגש של הכרות עמוקה עם האנרגיה הפנימית האותנטית וקבלת עצמינו על כל חלקינו.

החוויה שהיא "מנוהלת" על ידי החיים והנסיבות היא זו שהובילה את מגי לתהליכי המרחב.

מאז שהיא זוכרת את עצמה, היא הרגישה לא שייכת. תמיד בדיסוננס בין העולם הפנימי העשיר שלה לבין החוץ שהרגיש זר ומנוכר ולא מקבל. בדיעבד היא הבינה שכך השתרש אצלה מנגנון של חוסר נוכחות שהרחיק אותה מעצמה ומהרצונות העמוקים שלה.

במשך השנים היא שיגרה את עצמה לחיות במקומות שונים בעולם. פריז – מוסקבה – ניו יורק ,שם חיתה למעלה מעשור, אבל תחושת הבדידות רק הלכה והעמיקה. הבריחה מפצעי הילדות רק הרחיקה אותה עוד ועוד מעצמה ומהחיבור למהות האמיתית שלה וגרמה לה ולהתכנס ב"מרחבים מוגנים" של הימנעות ובריחה. היא הבינה שהיא מסתובבת בעולם עם תקרת זכוכית מתוצרת עצמית ופוחדת לחיות את החיים. ההרגשה שיש שם מתחת מהות שמבקשת לצאת לעולם, הובילה אותה לעשות את כל הדרך משנה ראשונה במרחב הכ"ח, ועד מסלול מטפלים. מהר מאד היא הבינה שזה הייעוד שלה –  להעביר את זה הלאה ולסייע לאנשים לצאת לחופשי מהפחד והצמצום.

בכל התהליכים העמוקים שהיא עברה במרחב מודעות, ויחד עם הכלים שניתנו לה היא הרגישה שהיא מצליחה לשחרר דפוסים רבים וכאבי ילדות עמוקים. בעיקר היא הבינה את כוח הריפוי שטמון בהכרות ובקבלה של "הילדה הפנימית". כל זה הפך אותה למטפלת עם יכולת אינטואיטיבית חזקה ואיפשר לה להבין ולזהות את האמת והכאב שנמצאים מתחת לסיפורים, בדרך לסייע למטופליה ותלמידיה לייצר בהירות שתוביל לריפוי.

מגי ליפסון, בת 54

נשואה באהבת אמת ואמא לשלושה בעלת תואר ראשון במזרחנות ולימודי בימוי והפקת טלויזיה בניו יורק. גרה באזור השרון, עסקה שנים רבות בניהול אמנים, בהפקות ארועים, תערוכות ואמנות וכיום מטפלת במשרה מלאה, ביחידים ובקבוצות בשיטת המטאיזם.

X
X