ענת שניידר 

"כי קרוב אליך הדבר מאד בפיך ובלבבך לעשותו"…דברים ל-14

כאשר אנחנו נותנים מקום לאמונה בחיים שלנו ולומדים לבחור בחירות מיטיבות לנו אפשר לחוש את רוח האלוהים שפועמת בתוכנו ומובילה אותנו אל מחוזות קסומים, זוהי רוח שמובילה אותנו אל עצמנו, אל האמת שבנו.

שנים שענת חיה "ליד" החיים. היה לה הכל: בעל אוהב, ילדים מהממים, משפחה תומכת, עבודה ורכוש. אך חייה התנהלו ממקום של תוגה וחיפוש אחר האמת. לצד זאת היא חיפשה שיאהבו , יכירו ויראו אותה, וכך מצאה את עצמה עסוקה ב"ריצוי". מה שיצר אצלה, לאורך זמן, מרירות והתמקדות במה שאין לה על פני השפע שהקיף אותה.

החלום של ענת היה למצוא שמחה אמיתית, שמחה שהיא נביעה פנימית שהיא בלבד אחראית לה. במצבה המריר בו שהתה, היא  יכלה לפספס את החלום הזה.

ההבנה שהתגשמות החלום תלויה בה ולא בשום מקור חיצוני הייתה תובנה משנת חיים, לא פחות מזה. וכך, ברגע שפגשה את עולם המודעות ותפישת המטאיזם, החלום הזה החל לקרום עור וגידים.

על אף ההתנגדויות הרבות שהיו לה בדרך היא המשיכה במסלול עד שהבינה התמסרות מהי. את היותה מאמנת אישית הפכה למאמנת תודעתית ובכך שילבה בין הטיפול התודעתי לאימון פרקטי, המאפשר למטופל לראות  ולהכיר את כל חלקיו, האור לצד הצל, החלקים השונים היוצרים את השלם שאנחנו.

 

בתנ"ך כאשר יש אירוע מכונן ומשמעותי , מחלקים את החיים לשני ימי חיים. החיים של לפני האירוע והחיים שאחרי. לדברי ענת, לתפישת המטאיזם יש חלק נכבד בחיים שיצרה לעצמה אחרי שנחשפה לתפישה משנת החיים הזו.

במרחב מודעות היא הבינה  לעומק שהיא זו שאחראית לסיפור חייה. היא קילפה והשילה את קליפות הפחד שמנעו ממנה לראות ולהתמסר. ובכך הפוקוס שינה כיוון, וההתמקדות נעשתה פנימה.

תדר החיים השמח והשופע הפך להיות לה לאורח חיים. נביעה פנימית שהיא עצמה אחראית לה. לפעמים,  היא מסבירה, השמחה הזו מגיעה ממש במקביל לעצב, או בסמוך לו. אין אחד ללא השני, והיא כבר לא חוששת לעבור בכאב, שכן יודעת, שעוד רגע תגיע השמחה והמלאות.

מאז ענת הפכה את העברת המהות הזו הלאה, לשליחות ברת קיימא. לצד עיסוקיה הארציים השופעים, ונסיעותיה הרבות ברחבי העולם, היא דואגת לפנות זמן ולהעביר את השיטה משנת החיים, כחלק משליחות שלקחה על עצמה.

 

ענת שניידר נשואה לאביאל מזה 31 שנים, באהבת אמת שרק הולכת ומתעצמת מיום ליום. ביחד הם מגדלים את 4 ילדיהם , ומנהלים את הירחון הבינלאומי Israel Today

ענת מאמנת ומטפלת תודעתית וכותבת הספר "ובחרת בחיים" – פרשות השבוע בראי התודעה.

X
X