שרון בצלי פון בר

מנחת מרחב הכ"ח 

אם תרצו אין זו אגדה  (הרצל)

שרון בצלי פון בר היא חלילנית סולנית בינלאומית שהוכתרה כחלילנית הטובה בעולם ע"י מגזין ה BBC. God’s Gift to the Flute ע"י הטיימס לונדון. היא מופיעה מזה שנים מעל הבימות היוקרתיות בעולם  (קרנגי הול, ניו יורק בית האופרה בסידני)

שרון גילתה את מרחב מודעות לפני 7 שנים. לאחר שנישואיה התפרקו בגירושים דרמטיים כמה שנים קודם והמציאות הפכה

לגהנום עבורה ועבור בנה. היא היתה בטוחה שזה ׳המחיר׳ שהיא נאלצת לשלם בשל הקריירה המפוארת שלה.

מתחושת קורבנות ופאסיביות אל מול החיים ש׳קורים׳ לה, היא הכירה את מרחב מודעות והתמסרה לשיטת המטאיזם המאמינה ודוגלת בכוחה של האחריות ויכולתו של הפרט לעצב את מציאות חייו.

וכך, על אף ולמרות הגירושים הקשים, החליטה לחזור לסבב ב', לתקן ולבנות מחדש את התא המשפחתי המפורק. הפעם עם ארגז כלים מודעים וידיעה שהיא יכולה לספר סיפור אחר. או לפחות לנגן אותו…

שרון גילתה את אמנות ה"גם וגם". גם קריירה וגם משפחה. גם חלילנית, מוזיקאית מהשורה הראשונה, וגם מנחת קבוצות מודעות ומטפלת. כיום, שרון חיה בבית אידילי על שפת אגם בקרבת שטוקהולם, באהבה והרמוניה עם רוברט, בעלה "לשעבר", ובנם דניאל שבימים אלה מתחיל ללמוד באוניברסיטת שטוקהולם, וההצלחה שלו, היא בהחלט סיפור שווה בפני עצמו!

 

בתקופת הקורונה כשהקונצרטים בוטלו מהיום להיום, שרון זכתה לממש את חלומה ולפתוח בעצמה קבוצות מודעות, בשיטה בעזרתה שינתה היא עצמה את חייה. אחרי שנים של למידה והסמכת מטפלים, היא הפכה למנחת קבוצות מהשורה.

 הצטרפו אל שרון והתחברו אל מנגינת הלב שלכםכי אם תרצואין זו אגדה

להרשמה למבוא בחרו את שרון ברשימה ומלאו את פרטיכם בטופס 

X
X