“כל אחד משתוקק לאינטימיות, כי בלעדיה אתה לבד ביקום הזה" (אושו)

החיפוש אחרי אינטימיות הוא חיפוש נצחי שכולנו שותפים לו. רובנו מקווים ומצפים לפגוש את האחד או האחת שישלימו אותנו, שיכירו כל פיסה בנו, שיושיעו אותנו מבדידותינו וייהפכו אותנו לטובים וראויים יותר. החיפוש התמידי הזה לרוב משאיר אותנו מותשים, מאוכזבים מיואשים ובשורה תחתונה, לא פחות בודדים.

שרון חיפשה כל חייה להשלים את הלא מספיק בה. היא האמינה שהוא מהווה פגם עמוק , מובנה בדי אן איי שלה. כל חייה היא חלמה לשבור את תקרות הזכוכית בחייה.

היו לה המון חלומות ומאוויים, אך בכל פעם שפגשה בהם, היא מיד חיפשה את האחד או האחת שיעזרו לה להגשים אותם.

היא רצתה הגשמה, חיפשה שותפה. רצתה הצלחה, חיפשה את אלה שלדעתה היה להם את מה שהיה חסר בה.

כשהגיעה למרחב מודעות, שרון הבינה את חוסר האונים שלה. פחד גדול ליווה אותה, שאם תיחשף, תעז להגשים ולצאת לאור, כל העולם יראה עד כמה היא פגומה, לא באמת יכולה.

במרחב מודעות, שרון למדה לשחרר את הסיפורים, הדפוסים, הרטטים שתמכו בסיפור הישן והשאירו אותה תמיד ליד. היא קיבלה כלים לספר סיפור חדש ולדאוג שהמוח שלה יאמין ויתמוך.

ככל שהיא למדה לשחרר את תחושת "הפגומה" ו"הלא מספיקה", כך גדלה האינטימיות שלה עם עצמה. כך גדל אונה והיא כבר לא היתה צריכה מושיע שיגשים את חלומותיה.

אחרי מספר שנים של צעידה בכותליו המגנים והעמוקים של מרחב מודעות, שרון מנהלת עסק מצליח והיא בית ל- 12 עובדים. היא מטפלת מוסמכת בשיטת המטאיזם ומנחת קבוצות הכ"ח, תהליך הדגל של מרחב מודעות. שרון נשואה באושר ובעושר לאיתי אהובה, ואמא ל- 3 ילדים מקסימים.

 הצטרפו לשרון ובואו לצעוד איתה בדרך לאינטימיות חדשה ומרגשת עם עצמכם, החזירו את הכוח הביתה – לתוככם, והפכו את ההגשמה בפול פאואר – לאורח חייכם!

להרשמה למבוא בחרו את שרון ברשימה ומלאו את פרטיכם בטופס 

X
X