״אם יוצאים מגיעים למקומות נפלאים״ (דר׳ סוס)

דינה הייתה מהנדסת בניין ושותפה במשרד מהנדסים בקנדה. למרות הקריירה המוצלחת ושכר מעולה, דינה הרגישה כמו מתחזה שעוד מעט יעלו עליה, שהיא לא עומדת בציפיות ממנה, גם בעבודה וגם בבית. היא הייתה כמו רובוט, קמה בבוקר, הולכת לעבודה, חוזרת הביתה למשרה השניה, הייתה מותשת וכל מה שהיא עשתה הרגיש לה לא מספיק. יום אחד היא קמה ובחרה בדרך החדשה, דרך של אי ודאות, של פחד, הרבה מחוץ לאיזור הנוחות שלה. באומץ רב היא יצאה למסע של חקירה פנימית והתפתחות תודעתית. המסע, שארך ארבע שנים, במהלכו  היא הפכה למטפלת רגשית-תודעתית בשיטת המטאיזם ומנחת קבוצות של 'מרחב הכ״ח'.

מאז, דינה הולכת בעקבות לבה. לפני שנה היא ומשפחתה השאירו מאחור את החיים בקנדה ועברו לאיי קיימן, אי טרופי בים הקריבי, המקום בו דינה תמיד חלמה לחיות. בכל יום היא בוחרת מחדש בדברים שגורמים לה אושר, מגשימה את חלומותיה, וגם עוזרת לאחרים להגשים את חלומותיהם.

היום דינה היא בן אדם אחר. היא מרגישה תשוקה וסיפוק מתוך חיבור עמוק לרגש ולאינטואיציה, כשהלב והמוח החושב מסונכרנים. היא רוצה לחלוק את המתנה הזאת איתכם ולעזור לכם למצוא את היעוד שלכם, שתוכלו להתעורר בבוקר עם חיוך על הפנים ולהרגיש קלילות, אנרגיה, ותשוקה לחיים.

כפי שמהנדסת בניין מתכננת את המבנה, מכינה את הקרקע, בונה את היסודות ואת קומות המבנה, כך מלמדת דינה אנשים לבנות את ביתם הפנימי ולהופכו למקום בו נשמתם מרגישה רווחה, שלווה, איזון וחוסן פנימי.

דינה בת 45, נשואה באהבה גדולה מזה 25 שנים ליואב ואמא לשלושה ילדים מתבגרים. דינה נולדה ברוסיה, עלתה כילדה עם הוריה לישראל ומאוחר יותר היגרה עם בעלה וילדיה לקנדה, ומשם ליעד החלומי : איי קימן.

דינה קהירי, מטפלת מוסמכת בשיטת המטאיזם ומנחת קבוצות הדגל ׳מרחב הכ״ח׳.

 הצטרפו לדינה בדרך לבניית הבית הפנימי (והחיצוני) שלכם!

להרשמה למבוא בחרו את דינה ברשימה ומלאו את פרטיכם בטופס 

X
X