״אם יוצאים מגיעים למקומות נפלאים״ (דר׳ סוס)

על פניו הכל היה טוב. דינה הייתה נשואה באושר, גרה בקנדה, הייתה מהנדסת בניין ושותפה במשרד מהנדסים, הכניסה משכורת מעולה. היא אפילו לא הרגישה שמשהו לא בסדר. ​

לגמרי במקרה דינה הגיעה למרחב מודעות. התהליך התודעתי שהיא עברה חשף בפניה את הקול המגעיל, המקטין, והביקורתי הזה שגרם לה להרגיש כמו מתחזה שעוד מעט יעלו עליה, שהיא לא עומדת בציפיות, גם בעבודה וגם בבית. דינה הייתה כמו רובוט, קמה בבוקר, הולכת לעבודה, חוזרת הביתה למשרה השניה, הייתה מותשת וכל מה עשתה הרגיש לה לא מספיק. כי היא לא הייתה מספיק. היא יצאה למסע של חקירה פנימית והתפתחות תודעתית שארך ארבע שנים, במהלכו  היא שינתה את חיה ב-180 מעלות והפכה למטפלת מוסמכת בשיטת המטאיזם ומנחת קבוצות מרחב הכ״ח.

היא למדה ללכת אחר ליבה, השאירה מאחור את החיים בקנדה ועברה לאיי קיימן, אי טרופי בים הקריבי, מקום בו תמיד חלמה לחיות. בכל יום היא בוחרת מחדש בדברים שגורמים לה אושר, מגשימה את החלומות שלה וגם עוזרת לאחרים להגשים את חלומותיהם.

כפי שמהנדסת בניין מתכננת את המבנה, מכינה את הקרקע, בונה את היסודות ואת קומות המבנה, כך דינה מלמדת אנשים לבנות את ביתם הפנימי ולהופכו למקום בו נשמתם מרגישה רווחה, שלווה, איזון, אהבה וחוסן פנימי.

דינה נולדה בשנת 1977, נשואה באהבה גדולה מזה 25 שנים ליואב ואמא לשלושה ילדים מתבגרים, שני בנים ובת.

דינה קהירי, מטפלת מוסמכת בשיטת המטאיזם ומנחת קבוצות הדגל ׳מרחב הכ״ח׳, מומחית לאיזון משקל גוף, דימוי גוף ואהבה עצמית.

 הצטרפו לדינה בדרך לבניית הבית הפנימי (והחיצוני) שלכם!

 

להרשמה למבוא בחרו את דינה ברשימה ומלאו את פרטיכם בטופס 

X
X