אופיר אלגרסי

מנחה מרחב הכ"ח לצעירים

 

״לכל איש יש את הזכות לבחור את הגורל שלו״ בוב מרלי

מגיל קטן מאד אופיר הרגיש לא שייך לסביבה וחריג בחברה. הוא סבל מהקנטות, הצקות ותחושת בדידות תמידית. בגיל ההתבגרות התפרץ אצלו דיכאון עמוק שהיה מלווה בניתוק עמוק מעצמו ורצון למות במטרה להפסיק את סבל החיים.

האינטרנט הפך למפלט מנחם ומקור לבריחה עבורו, בעזרתו העביר אופיר את מרבית שנו התבגרותו. עד שהתגייס לצבא, כשהוא סובל מעליות ומורדות רגשיים שהלכו והתגברו לכדי חרדות ופחדים קשים. היה זה ממש לפני השחרור, כשאופיר היה בשפל רגשי ורצון לשים קץ לחייו, שם לראשונה פגש במרחב מודעות.

מהרגע הראשון הוא הרגיש שהגיע הביתה. ההבנה העמוקה שהוא זה שמנהל את חייו ואחראי על בחירותיו קסמה לו והרגישה כמו תקוה אמיתית לשינוי. הוא הצטרף ללימודי העומק והשקיע את כל כולו בחקר התודעה והתפתחותו הרוחנית. הוא למד למשוך בחוטים ואט אט התחיל לצייר לעצמו חיים שהם גן עדן. הוא גילה  טץ עולמו הרגשי המודחק ממנו בחר להתנתק עד כה, ולמד לעשות שלום עם עצמו. על הדרך השיל את שכבותיו העודפות וגילה מחדש את גופו. הוא החל לצבור בטחון עצמי , מה שסייע לו לראשונה בחייו להיות מוקף בחברים חדשים.

אופיר למד איך להשקיט את המוח שלו מכל המחשבות הטורדניות שהיו רגילות "להוריד" ולהנמיך אותו. הוא חש איזון בחייו וסוף סוף ידע מה הוא רוצה לעשות בחייו: "להעביר את זה הלאה". לאפשר לכל צעיר וצעירה למצוא ולהמציא את עצמם. לבחור בחיים מיטביים וללוות אותם יד ביד בדרך להגשמתם. הוא הבין שכל דרך החתחתים שעבר, הובילה אותו בחכמה לרגע הזה ולשליחות הזו. מאז הוא ממשיך לממש את חלומותיו ומקדיש את חייו לסייע לדור הY להביא שינוי בגילם הצעיר, מבלי לחכות לגיל מאוחר.

להרשמה למבוא בחרו את אופיר ברשימה ומלאו את פרטיכם בטופס 

X
X