"אין מה לפרוץ. כי אין שום תקרה. התקרה היחידה היא זו ששמת לעצמך". פריידי מרגלית

את דרכה בעולם התודעה החלה יוליה "במקרה" ב-2017 במרחב מודעות, כשסיימה קריירה מפוארת כעורכת דין לאחר 11 שנים, והחלה את דרכה העצמאית.

למרות היותה אדם הישגי ומצליח, יוליה לא מצאה כלים בארגז שלה, שיוכלו לעזור לה עם האתגרים שנוצרו עם הקמת העסק, והקולות החדשים של הספקות והפחדים, שצצו כתוצאה מחוסר יציבות כלכלית שבבניית העסק.

זה לא היה פשוט לאישה כל כך רציונלית כמוה להתחבר לפן הרוחני, אבל ברגע שיוליה הבינה כי אין סתירה בין מדע ותודעה, בין האינטואיטיבי לרציונל, היא החלה לחקור לעומק את הנושא, וגילתה שככל שהיא מעמיקה בנבכי תודעתה, ומפענחת את "הלא מודע", כך היא מצליחה לרתום את הכוחות שלה לטובת מציאות משודרגת שהיא לומדת לייצר. היא התרגשה מהגילויים החדשים, והתמסרה לחקירת ההדפוסים החוסמים והמעכבים. הפירות לא איחרו להגיע, ואפילו מהר ממה שציפתה.

העסק של יוליה החל לפרוח. בעקבותיה, גם בן זוגה עשה את השינוי משכיר לעצמאי, והקים עסק מצליח. יוליה מתנהלת בחופש אמיתי, טסה המון בעולם, עם המשפחה והילדים, מתפרנסת ברווחה, ועושה את הכל "תוך כדי תנועה".  היא למדה שפע מהו, והטמיעה את העובדה שהצלחה אינה תלוית עבודה קשה, להפך, היא מגיעה בקלות ובהנאה. יוליה מגשימה את השליחות שלה, כמטפלת, מנחת קבוצות ויועצת עסקית, שמעבר לאסטרטגיות ותוכניות עסקיות בהן היא אלופה, היא עוזרת לתלמידים שלה, להתגבר על חסמים ולקחת את עצמם מעבר לתקרות הזכוכית שחוסמים אותם. ברגע שהיא הבינה שהמציאות אינה "גזירת גורל", היא מעבירה את זה בעוז הלאה לכל סביבתה.

הנחיית הקבוצות זו ההזדמנות עבור יוליה להעביר בצורה מרוכזת, מתודית, פרקטית כמוה, את המתנות שהיא עצמה קיבלה, לחבר את המשתתפים לעוצמות שלהם, לכוון אותם לגלות רבדים חדשים בתודעה שלהם ולרתום אותם לצמיחה אישית ועסקית. תלמידיה של יוליה לומדים להסתכל לכסף בעיניים ולא לפחד ממנו. בכך הם מייצרים תוצאות עסקיות וכלכליות, הלכה למעשה.

יוליה שגב, בת 42 נשואה באושר לאלי, ואמא לשני ילדים מדהימים. עורכת דין וכלכלנית.

מטפלת מוסמכת בתפישת המטאיזם ויועצת עסקית מלווה בעלי עסקים להצלחה ושכירים להתפתחות והגשמה עצמית וכלכלית.

הצטרפו ליוליה בדרך לעסק עצמאי משלכם, דיוק הייעוד ופריצת התקרות בהגשמה שלכם!

 

להרשמה למבוא בחרו את יוליה ברשימה ומלאו את פרטיכם בטופס 

X
X