דינה רוט – מטא פסיכולוגית, מומחית לתודעת הגוף

זה הזמן והמקום לאהוב את עצמך” (דינה רוט)

לפני כ- 3 שנים הגיעה דינה למרחב מודעות, מרחב שגרם למהפך בחייה.

מאז ומעולם היא נמשכה לעולם ״שמעבר״, לעולם הרוח. דינה גדלה בבית חרדי, התחתנה בגיל צעיר והיא אם לשני ילדים. לאחר שיצאה מעולם זה, לאחר גירושיה, חיפשה דינה משמעות רוחנית אחרת. דינה חיפשה וחקרה את ״המשמעות״ של הקיום, המשמעות שלה בעולם וחיפשה את ה״בית״ האישי שלה. לאחר שחקרה את ה״מטא פסיכולוגיה״,  היא הבינה מהר מאד שאין ״בחוץ״ שום דבר. הכל קיים בתוכה, היא הרגישה שהגיעה הביתה, לעצמה  !

כל רטט שאנו משדרים החוצה זה הרטט שנקבל בחזרה. רטט של אהבה יביא לקבלת אהבה. אפשר לומר שדינה הבינה שהיא ״האלוהים״ של חייה, ומאז היא חוקרת לעומק את עולם התודעה. היא משכה לחייה אהבת אמת, פתחה קליניקה מצליחה ומטפלת באהבה ובהצלחה במטופליה.

לגישתה של דינה, ברגע שאנחנו מבינים שאנחנו יוצרים את מציאות חיינו – הכל בתודעה, אנחנו מחזירים בעצם את הכוח הביתה. ברגע הראשון זה מפחיד. ״לגדול״, ״להתבגר״, ״לתפוס מקום״, להיות ״מנהיגה״, ומצד שני זה להבין שכל הכוח בידיים שלנו, וכך גם כל האפשרויות.

דינה גילתה את השליחות שלה בתכנית ״לרזות מהראש״ היא הרגישה איך כל ״פצעי הילדות״ מקבלים ריפוי בתכנים האלו, והבינה שזו השליחות שלה – לחבר אנשים לגוף שלהם, לחבר אנשים להגשמה שלהם, לחבר אנשים לאלוהים שהם!

דינה רוט חיה את חייה בהגשמה, באהבה ובתשוקה גדולה ומאחלת לכל אחד ואחת להצטרף אלינו לשיטה המהפכנית שמחזירה אליכם ורק אליכם את כל הכוח!

דינה משלבת בטיפוליה המטא פסיכלוגיים גם טיפולים פיזיים הכוללים “עיסוי גוף מדיטטיב”, עיסוי המאפשר כניסה למצב עוקף מודע, ובאמצעות קריאת מפת הגוף והביטוי הרגשי שלו, היא מתקשרת עם השרירים והתאים, המחזיקים את מיטב הזכרונות המודחקים., נגיעה עמוקה ב״שערים״ בגוף, נקודות כאב המהוות שער להצפה ושחרור זיכרונות רגשיים, כל זאת מעוגן בטיפול תודעתי בשיטת המטא פסיכולוגיה– טיפול במנגנונים ובדפוסי התנהגות השזורים בתודעה, הבנה כי אנו יוצרים את מציאות חיינו, והפתרון מצוי בידינו, ובהבנת המנגנונים המייצרים את דפוסי חיינו.

אהבה עצמית, קבלה עצמית ומודעות הינם הבסיס לחיים בריאים ושמחים. השמנת יתר משקפת לנו לעיתים היעדר אהבה עצמית, כאשר האכילה מהווה מקור נחמה לרגשות נמוכים. ברור לכל כי נחמה זו היא אשליה בלבד. דינה מתמחה בליווי וטיפול בתופעות אלו, תוך טיפול בשורש המנגנון, ולא בסימפטום , בתוצאה. דינה מאמינה כי דרך תרגול אהבה עצמית וחיבור עמוק לגוף,  נוכל להביא לריפוי הגוף דרך הגוף ודרך התודעה.

—————————————–

בת 32, בת זוג למיטל ואמא לשניים.

דינה מוסמכת בין היתר בשיטות עיסוי שונות, ריבלנסינג,  סוג’וק, רפלקסולוגיה, פרחי באך ועוד.

דינה מוסמכת לטיפול בשיטת “אורתופדיה רגשית” ומטפלת מוסמכת בשיטת מטא-פסיכולוגיה.

הצטרפו אל דינה לחוויה של רוך ואהבה. כי זה הזמן והמקום לאהוב את עצמך!

ליצירת קשר ישיר עם דינה: lirzot@tatmuda.com

X
שינוי גודל גופנים