פריידי מרגלית

על פריידי מרגלית, מרחב מודעות ושיטת ה”מטאיזם™”

פריידי גדלה בבית חרדי בירושלים, במשפחה מחבקת בחסידות גור. עסקה ביזמות נדל"ן בחו"ל, התנהלה בהצלחה בעולם החומרי והארצי, חיה חיים מלאים ומרגשים. מותו של אחיה הקטן, חיים אל-עזר, בגיל 14, באמצע החיים, היה לאירוע מכונן שתפס אותה לא מוכנה, היווה נקודת מפנה משמעותית לגילויים העתידים להפוך את חייה.

בעקבות מותו של חיים, פריידי יצאה לחקור את עולם התודעה. מהר מאד גילתה תשובות, ברורות וסדורות, אשר לימים גובשו לשיטת לתפישת ה"מטאיזם™", דרך מתקדמת לחקור וללמוד את התודעה, להתנהל נכון ויעיל יותר במשחק החיים.

השנים עוברות ופריידי ממשיכה להתפתח ולהנגיש את הידע והמתודולוגיות המתקדמות לכל דורש. תפישת המטאיזם מבוססת חסידות-קבלה ויהדות, פילוסופיה עתיקה הנתמכת בתאוריות פיזיקליות בנות זמננו, ידע המאפשר לכל אנוש לחקור עצמאית את תודעתו, להכיר את נבכי מוחו ולהצליח לחדור לגרעין אישיותו. נמצא כי המידעים מאפשרים לפתח מיומנויות מטא-קוגנטיביות ולהנגיש חלקים על-מודעים במוח האנושי.

בשנת 2010 "מרחב מודעות פתח את שעריו, מתוך השליחות להעביר הלאה ולהפיץ את הידע והכלים המובילים אותה מאז ועד היום. רבבות  אנשים חיים לפי שיטת המטאיזם, מושכים בחוטים באופן קבוע, כאורח חיים, מנהלים את חייהם ויוצרים את המציאות בה הם חפצים. מאות תלמידים הטמיעו את כ"ח התדרים והחזירו את הכח אליהם הביתה, עשרות בוגרים שהפכו לשגרירים, מפיצים כל אחד בתחומו, את עיקרי התפישה, מסייעים בהפצת הידע הלכה למעשה, מנהיגים בעצמם קבוצות לימוד ברחבי הארץ. הערכים המובילים את פריידי באים להנגיש את העולם התודעתי, לייצר אינטגרציה עם זה החומרי, שמסביבנו.

כיום, קהילת מרחב מודעות הינה קבוצה גדולה של אנשים המגשימים באורח חייהם את שיטת המטאיזם הלכה למעשה, הם ההוכחה לכוחה של התודעה ועמידה במבחן התוצאה.

פריידי חיה בגן עדן עם אהובתה אלימור,  זוגתה לחיים ושותפתה לחזון. הן מגדלות את שלושת ילדיהן ומנהלות את הקהילה, ההולכת וגדלה. פריידי ממשיכה לחקור ולגלות, ללמוד וללמד ומאמינה כי שלום אמיתי יתאפשר כאשר מספיק אנשים ילמדו לחיות בשלום פנימי.

X
X