מרחב מודעות - מטא פסיכולוגיה

פריידי מרגלית

 

על פריידי מרגלית, מרחב מודעות ושיטת ה”מטא פסיכולוגיה™”

עד לפני 7 שנים עסקה ביזמות נדל”ן בחו”ל, התנהלה בהצלחה בעולם החומרי והארצי, חיה חיים מלאים ומרגשים. המוות של אחיה הקטן, חיים אל-עזר , כך באמצע החיים, היה ארוע מכונן שתפס אותה לא מוכנה, והיווה נקודת מפנה משמעותית לגילויים שהיו עתידים להפוך את חייה.

בנקודה זו, פריידי יצאה לחקור את עולם התודעה ומהר מאד גילתה מידעים ברורים וסדורים, אשר לימים גובשו לשיטת ה”מטא פסיכולוגיה™”- דרך מתקדמת לחקור וללמוד את התודעה, להתנהל נכון יותר, במשחק החיים.

השנים עוברות ופריידי ממשיכה להתפתח ולהנגיש את הידע והטכנולוגיות המתקדמות, לכל דורש. ידע המאפשר לכל אנוש לחקור עצמאית את תודעתו, להכיר את נבכי “מוח הזוחלים” ולהצליח לחדור לגרעין אישיותו. המידעים מאפשרים לפתח מיומנויות מטא-קוגנטיביות ולהנגיש חלקים מטא קוגנטיביים במוח האנושי.

בשנת 2010 נפתח “מרחב מודעות” הראשון, השליחות להעביר הלאה ולהפיץ את הידע והכלים הם שמובילים אותה מאז ועד היום. אלפי אנשים חיים את שיטת מטא פסיכולוגיה ומושכים בחוטים כאורח חיים, משמע מנהלים לעצמם באמצעות הטכנולוגיה המהפכנית את המציאות בה הם חפצים. רבבות של תלמידים הטמיעו את כ”ח התדרים והחזירו את כל הכח אליהם הביתה, עשרות בוגרים שהפכו לשגרירים, מפיצים כל אחד בתחומו, את עיקרי התפישה, מסייעים בהפצת הידע הלכה למעשה, ומנהיגים בעצמם קבוצות לימוד ברחבי הארץ.

פריידי מעבירה את הידע הזה מתוך שליחות וחזון, היא שמה לעצמה כמטרה לקרב ולהנגיש את העולם התודעתי, לייצר אינטגרציה עם זה החומרי, שמסביבנו.

כיום, קהילת מרחב מודעות הינה קבוצה גדולה של אנשים מגשימים החיים את שיטת ה”מטא פסיכולוגיה” הלכה למעשה, הם הדבר האמיתי, הם ההוכחה החברתית לכוחה של התודעה ומבחן התוצאה לאמיתות השיטה.

פריידי חיה בגן עדן עם אהובתה אלימור, זוגתה לחיים ושותפתה לחזון הגדול. הן מגדלות את 3 ילדיהן וביחד מנהלות את הקהילה ההולכת וגדלה. פריידי ממשיכה לחקור ולגלות, ללמוד וללמד ומאמינה כי שלום אמיתי יתאפשר כאשר מספיק אנשים ילמדו לחיות בשלום פנימי.

שינוי גודל גופנים