קרן כהן

cbf751fc-5c18-4834-a019-9d311104bc74כשהגעתי למרחב מודעות הייתי רווקה נצחית בת 40. מאד רציתי אהבה ולהקים משפחה. אני זוכרת שהייתי ממש אובססיבית בחיפוש באתרי הכרויות, אבל זה תמיד הסתיים בדחייה. או שאני דחיתי או שהגבר לא היה מעוניין בי. כשכבר נכנסתי לקשר זה היה עם גרוש עם שני ילדים שלא רצה עוד ילדים ואני לא רציתי לוותר על הקמת משפחה.
כולם מסביב אמרו לי לעשות ילד לבד, הפחידו אותי שבגילי כבר לא אצליח להיכנס להריון. הייתי מיואשת ומפוחדת. במרחב מודעות דיברו איתנו שוב ושוב על החיים כשיקוף של מה שקורה בתוכנו . משכתי חוט לאהבת אמת. אני זוכרת שפריידי אמרה אח”כ שהשנה יהיו הרבה חתונות במרחב ולא האמנתי שאחת מהן תיהיה שלי… ובכל זאת כשידיד שלי הציע לי לעשות איתו ילד אמרתי לו לא.
כחודשיים אחרי, לראשונה בחיי הלכתי לסדנת פנויים פנויות. אני זוכרת שגם בסדנה מצאתי את עצמי נדלקת על מישהו בלתי מושג. ומיד חתכתי את החוט, מזכרתי בדבריך פריידי על האשליה שבבלתי מושג. שניות אח”כ מי שהיום בעלי האהוב, התחיל איתי שוב. האמת שבהתחלה דחיתי גם אותו ונפרדתי ממנו 3 פעמים. אבל הוא פשוט קיבל את זה ואמר שלא אכפת לו להיות ידיד שלי ושיתף אותי שהוא רואה אותנו יחד עוד הרבה שנים קדימה.
ובאמת תוך חודש מצאתי את עצמי מאוהבת בו לגמרי ומגלה כמה קבלה, הכלה, הקשבה ורגישות יש בו. מצאתי את עצמי בקשר הכי אוהב בחיי שמבוסס על תקשורת פתוחה וחברות עמוקה. תוך 3 חודשים התחלנו לנסות להיכנס להריון ותוך חצי שנה התחתנו. מיד אחרי החתונה המחזור שלי אחר וגילינו שאנחנו כבר בהריון. וללא הורמונים או הפריות ככה בטבעי בגיל 41.  באוגוסט האחרון נולד הבן שלנו יהונתן – ילד של אהבה. הגשמת החלום גרמה לי לתחושה של שליחות והתחלתי לעשות סדנאות למציאת אהבה. היום כשאני עובדת עם מטופלים או רוצה לשפר תחום אחר בחיי אני נזכרת בסיפור הזה כהוכחה לכך שכשאני עושה את העבודה הפנימית המציאות משקפת זאת בענק ומביאה לי יותר ממה שהעזתי בכלל לחלום עליו. אהבת אמת.

מאמרים נוספיםשינוי גודל גופנים