מרחב מודעות - מדיטציה לאהבה עצמית

תת המודע ואהבה

כולנו משתוקקים וכמהים לאהבת אמת, אך בפועל, משהו מעוות בתפישה שלנו, בהגדרת מהות האהבה.  מאחר והמציאות "האמיתית" אינה אלא השתקפות של הרטטים התת מודעים, הולוגרמה של פנים התודעה, למעשה, בן הזוג שנבחר לעצמנו – אינו אלא "מראה" פשוטה, שער להבנת החלקים הסמויים והעמוקים ביותר בתודעתנו, הבאים לידי ביטוי בזוגיות ובאינטימיות.

מוח הזוחלים (החלק הכי פרימטיבי וראשוני בנו) משתולל שם, והמשמעות היא שהדפוסים שלנו, אלה החקוקים במוחנו הפרימיטיבי – הם אלה הבאים לידי ביטוי.

במילים אחרות: אם קיימת אצלנו סוגיה לא פתורה בנוגע להתמסדות או אינטימיות והיא מעסיקה את יומנו, בלתי נמנע שזה שנמצא את עצמנו איתו – רק יגלם את חששותנו.

תת המודע ידאג "למשוך" אלנו את האדם המדויק, שישקף את הפחד שלנו באמצעות חוסר המוכנות שלו להתמסר ולספק את האינטימיות אליה אנחנו כה משתוקקים.

מעניין אתכם לדעת איך לשלוט בתת מודע? לחץ כאן!

הישרדות, חרדות וזוגיות

אם אני מונעת מהישרדות וחרדות – זה שיצטרף למסע שלי יספק לי את כל הסיבות האובייקטיביות לקיומן של חרדות וחוסר אמון בסיסי. וכן הלאה והלאה.

אהבה זוגית אינה אלא שיקוף של המצב התודעתי והרגשי בו אנחנו מצויים. אם אנחנו לומדים לאהוב את עצמנו, לסמוך ולגלות את ערכינו הגבוה, האמיתי, זאת בדיוק תהיה המראה שבן או בת זוגנו ישקפו לנו. מראה של תשוקה, של אינטימיות מלאה באהבה.

במתמטיקה פשוטה, המסקנה המתבקשת היא שבמקום להשקיע בחיפוש “האחד”, עלי לדאוג בסך הכל לשדרוג “האחת”. עצמי.

שיטת המטאיזם והתאמת זוגיות

באמצעות שיטת המטאיזם נוכל לפענח את הדפוסים התת מודעים אותם אנחנו משחזרים ללא לאות, לזהות מה מונע מאתנו להגשים את האהבה/הזוגיות עליה אנחנו חולמים. בחקירה פנימית עמוקה נוכל לגלות את האהבה אל עצמנו, ונבין ש”לאהוב משמעו להיות שלם, לדעת את עצמנו ולחיות ללא פחד”. זאת המשמעות האמיתית של אהבה ומהתדר הזה, הגבוה – נוכל לייצר אהבה בצורתה הזוגית.

X
X