איילת חן

מטפלת מוסמכת בתפישת המטאיזם, מומחית לפיתוח הקול הפנימי ויציאה לאור

"כשהייתי בן 5 אמא שלי אמרה לי, שמהות החיים היא להיות מאושר. מאוחר יותר, בבית הספר, שאלו אותי מה אני רוצה להיות בחיים,כתבתי "מאושר",המורה אמרה לי שלא הבנתי את המשימה, אמרתי לה שהיא לא מבינה את מהות החיים."  ג'ון לנון

החוויה העיקרית והמשמעותית שאיילת זוכרת מילדותה, היא עובדת היותה "שקופה."  זה הרטט שליווה אותה לאורך חייה, תמיד "ליד" ההגשמה, "ליד" האהבה, "כמעט" שייכת אבל תמיד קצת זרה.  על פניו הכל בסדר- היא תפקדה באופן מלא, אבל תמיד בתחושה שיש פער עצום בין מי שהיא אמורה ורוצה להיות לבין מי שהיא בפועל. כך היה בלימודי המוזיקה שלה ב"רימון" וכך המשיך גם בתור יוצרת ומורה לפיתוח קול. היא חייתה את החיים בתחושה ש"החיים הם לא סרט הוליוודי" , יש מעטים שנועדו לגדולות, אבל לא היא, כנראה

ההיחשפות לעולם התודעה לפני מעט יותר מעשור, שינה את כל מהלך חייה. זה קרה ברגע של משבר גדול סביב אכזבות חוזרות ונשנות בנסיונות כושלים לייצר זוגיות. החשיפה לכוחה של התודעה ולכוחו של התת מודע לייצר מציאות ולדפוסים מגבילים שלא ידעה על קיומם, היה מכונן עבורה. וכך היא התמסרה לעבודה תודעתית ומשכה לעצמה בו ברגע את אהבת האמת שלה, מי שהפך מהר מאד לבעלה ואבי ילדיה.

מכאן הדרך ל"מרחב מודעות" היתה קצרה וטבעית. היא מתארת את ההתרגשות העזה כשהבינה שכאן קיים כל הידע שהיא משוועת לו כל כך הרבה שנים. כאן היא גילתה עולם שלם שנתן שם ותוקף למה שהרגישה כל חייה. סוף סוף הרגישה שהחיים שלה עלו על המסלול המהיר, קבלו את הדיוק והעוצמה שכל כך היו חסרים לה.

עקב בצד אגודל, תוך הבנת החסמים שמנעו ממנה להגשים, ומתוך האומץ לחוות את הדברים באופן מלא ולהסתכל את תוך הדפוסים האישיותיים שלה "בלבן של העיניים", היא התחילה בדרך אותה היא מכנה "הדרך הביתה".

ב"קוסם מארץ עוץ" דורותי הלכה בשביל האבנים הצהובות כדי למצוא את הדרך הביתה. "מרחב מודעות" , לדבריה, הוא שביל האבנים הצהובות שלה.

כיום  היא חיה את חייה בתחושת משמעות גדולה. לא עוד "ליד" כי אם נוכחות מלאה בכל תחומי החיים- אמהות מעשירה ומאושרת, זוגיות, קריירה מלאת קסמים והגשמה. ובתוך כל העשייה המבורכת היא סיימה את לימודי הטיפול בתפישה מתוך שליחות בוערת להפיץ הלאה את הבשורה.

איילת חן- בת 41, נשואה באושר לטוקה. אמא לבארי, תהל וזוהר.

ירושלמית כרונית. מוזיקאית, מורה לפיתוח קול לזמרים ושחקנים מקצועיים, אחראית המחלקה הווקאלית בתיכון לאומנויות בירושלים,עובדת למעלה מעשור עם אומנים ואנשי יצירה- זמרים ופזמונאים.

מלחינה לתאטרון וכותבת שירים, בין השאר לשני אלבומיו של רמי קלינשטיין.

הצטרפו אל איילת במסלול מהיר להגשמה שלכם.

>
X
X