בואו להיות שותפים
ועזרו לנו להמשיך את פעילות העמותה

לתרומה חד פעמית

לתרומה חודשית קבועה

לדרכי תרומה נוספות

החזון שלנו:
גן עדן לכל אדם. וילד.
ליצירת קשר
העמותה לפיתוח התודעה

מייל: [email protected]
וואטסאפ: 052-2735299

 

תקנון תרומות

דף אינטרנט זה הינו הדף הרשמי של העמותה הרשומה “העמותה לפיתוח התודעה” ומאפשר איסוף תרומות עבור העמותה. כל שימוש בדף אינטרנט, לרבות מתן תרומות, מהווה את הסכמתכם לנהוג בכפוף לתקנון זה ולנהוג לפיו. אנא קראו את התקנון בעיון.

  1. בעת מתן תרומה באמצעות כרטיס אשראי תתבצע בדיקת הכרטיס מול חברת האשראי והגולש יקבל תשובה מידית באשר למצב העסקה והאם התקבלה או נדחתה. דף התשלום מאובטח בתקן PCI DSS.
  2. עמותת “המרכז לפיתוח התודעה” מאפשרת לך באמצעות אתר זה לתרום כסף לטובת צרכי העמותה בדרך קלה, נוחה ומהירה – ניתן לשלם בכרטיס אשראי, העברה בנקאית או טלפונית. בעת ביצוע תרומה ישלח אישור תשלום למייל הלקוח.
  3. התקנון כתוב בלשון זכר אך מתייחס לשני המינים כאחד. כל האמור בתקנון זה בלשון זכר מתייחס גם לנקבה ולהפך וכל האמור בלשון יחיד, מתייחס גם לרבים ולהפך.
  4. מדיניות ביטול תרומה / עסקה: מבצע הפעולה יהיה רשאי לפנות לעמותה בבקשה לשינוי פרטי החיוב וביטול עסקה. ניתן לבטלה בתוך 30 יום מיום שנמסרה הודעת התרומה בטלפון או בוצעה פעולת התרומה באינטרנט ע”פ חוק הגנת הצרכן 1981. העמותה תבצע את השינוי הנדרש בהתאם למדיניות הנהוגה באותה עת בחברת האשראי. במידה וחברת האשראי תחייב את העמותה בעמלה בגין הפעולה, יחויב מבצע הפעולה בעמלה כאמור. במידה של ביטול עסקה יש ליצור קשר במייל הבא [email protected] :או בטלפון  בטל' 052-2735299 (וואטסאפ).
  5. אין לתת פרטים כוזבים. הגשת פרטים כוזבים הנה עבירה פלילית. גולש שיעבור על עבירה זו צפוי להליכים משפטיים, פליליים ואזרחיים.
  6. במידה והעסקה לא אושרה ע”י חברת האשראי, יקבל מבצע הפעולה הודעה מתאימה. על מנת להשלים את הפעולה על מבצע הפעולה ליצור קשר טלפוני עם העמותה.
  7. העמותה לא תישא בכל אחריות לפעילות בלתי חוקית שתיעשה על ידי משתתפים באתר או בגין כל גורם אחר שאינו בשליטתה המלאה.
  8. הפרשנות לתקנון זה ואכיפתו של התקנון או כל פעולה ו/או סכסוך הנובע ממנו, ייעשו בהתאם לחוקי מדינת ישראל. כל סכסוך או שאלה בהקשר לתקנון זה תובא להכרעה בערכאה השיפוטית המוסמכת במחוז תל אביב בלבד.
  9. מדיניות הגבלת פרטיות: העמותה מכירה בחובה לשמור על פרטיות התורמים, ותמנע ככל האפשר ממסירת פרטים לגורם שלישי.
  10. חברת הסליקה של האתר עומדת בתקן PCI

אם אינך מסכים לתנאי מתנאיו של תקנון זה הנך מתבקש שלא להשתמש באתר אינטרנט זה

לתרומות בצ׳ק

צ'ק לפקודת "המרכז לפיתוח התודעה" ולשלוח לכתובת: בורוכוב 11, הוד השרון.

העברה בנקאית

העברה בנקאית עבור המרכז לפיתוח התודעה: סניף 512, חשבון 267572, בנק מזרחי טפחות.

העברה בנקאית מחו״ל

להעברה בנקאית מחו"ל אנא צרו עימנו קשר במייל [email protected]

שינוי גודל גופנים