על רוח וחומר – סדרת תכשיטים

מבית מיידלה ומרחב מודעות

 

מדיטציה להעלאת ספיגת הגאבא ויצירת רגיעה מיידית

 

אלימור הניג, מטפלת בתפישת המטאיזם ומנכ"ל מרחב מודעות, מוכרת לתלמידיה כד"ר פיר (ד"ר פחד) בהתבסס על סיפור חייה בצל הפרעת חרדה וטורדנות כפיתית מהן סבלה. אחרי שנים של חקירה וטיפולים בשיטות שונות, היא גילתה את יתרונותיו של המוליך העצבי "גאבא" האחראי על הרוגע והשלווה במוחנו, ויצרה מדיטציה זו לשקט ורגיעה מידיים. המוליך העצבי גאבא נחשב ל"פרוזק של הטבע" ואחראי על רגיעה מידית של הגוף והמיינד.

השרשרת שבידכם, פרי יצירתה של מעצבת התכשיטים דפנה שמש-דוד, מוטענת בגלי גמא – גלי מוח עוצמתיים במיוחד, באנגלית נקראים power brainwaves וידועים כקשורים לפיתוח התודעה. ענידת השרשרת, יחד עם הקשבה למדיטציה, יהוו תזכורת תודעתית לבחירה שלכם בשלווה ורגיעה כדרך חיים. בכל פעם שתרגישו פחד, לחץ כיווץ פנימי או חרדה, געו בשרשרת שלצווארכם, היא “המתג” המזכיר לגופכם את תחושת הרגיעה הטבעית המצויה בו.

הנחיות ודגשים לקראת שימוש במדיטציה – חשוב לקרוא בעיון לפני השימוש הראשון 

  • מוזמנים לשבת על כסא נוח במשרד, לשכב בנינוחות במיטה, או להתרווח בכל מקום אחר בו אתם נמצאים ולהאזין למדיטציה.
    הקדישו לכך מספר דקות מדי יום (ניתן גם מספר פעמים ביום, על פי רצון וצורך), נשמו נשימות עמוקות והאזינו לרצועת המוזיקה. הרגישו כיצד הלחצים מתפוגגים מהגוף, הגוף נכנס להרפיה, והתדר עולה מידית.
    חושו או דמיינו כיצד המוח מטעין אתכם במוליך העצבי גאבא והגוף שלכם מתמלא בפולסים של אושר, שקט ושלווה.
  • מומלץ להתחיל כך את הבוקר. שכן הפקודות ממשיכות לפעול גם לאחר תום המדיטציה. האזנה בבוקר תאפשר לחוש את הפקודות מלוות אתכם בלא מודע, במהלך היום כולו. ממשיכות לשמור אתכם ברגיעה ונינוחות, גם כשאתם עסוקים בשאר פעולות היום.
    במידה ולא מסתייע לכם בבוקר, ניתן בכל שעה אחרת. אך מומלץ ביותר לקבוע שעה קבועה ולייצר התניה עקבית במוח.
  • במידה ואינכם מיומנים בתרגול מדיטציות, אל דאגה, על אף העקצוצים, חוסר הסבלנות והשעמום שאתם עשויים לחוש עם ההאזנות הראשונות, ככל שתתמידו ולא תיגנבו לתזוזות או הסחות, מוחכם יסתגל במהירות לחוויה. זהירות: זה ממכר.
  • במדיטציה זו ישנן פקודות תודעתיות המועברות בגלי גמא ונטמעות ישירות בנבכי התודעה, הן פקודות גלויות (מילוליות ומוזיקליות) והן פקודות סמויות (תדרים, צלילי סולפיג’ו ואף לחישות בדציבלים שאינם נשמעים לאוזן האנושית) כל זאת על מנת לרתום את כלל חלקי המוח למטרה המשותפת: הגברת השקט והשלווה. הללויה!
X
X