שלום, כאן אלימור הניג,

רוב תלמיידי ומטופליי מכירים אותי בשם "דר' Fear" (דר' פחד), ולא בכדי, רוב חיי סבלתי מפחדים וחרדות, ואף אובחנתי עם הפרעת חרדה ו- OCD (הפרעת טורדנות כפייתית), שהוסיפה לחרדות שחוויתי גם אלמנט של טקסים וחזרתיות. זה היה סיפור חיי, זה מה שהתרחש בראשי, וגרם לחוויית החיים שלי היתה להיות מאוד מאיימת ומורכבת. (ללא כל קשר למצב האובייקטיבי יש לציין).

טופלתי והתנסיתי במגוון שיטות טיפול, שאגב מאוד עזרו לי ואפשרו לי להתצייב ולקיים שגרת חיים רגילה, אך החיבור למטאיזם שינה את חיי. ההבנה העמוקה שהכל נמצא בי אפשרה לי לא רק לווסת את החרדות אלא גם להרחיב את מאגר הכלים לטובת פתרון בעיותיי.

מזה שנים שאני חיה את תפישת המטאיזם כאורח חיים, וכמנכ"ל מרחב מודעות, מקדישה את חיי להפיץ הלאה את בשורת גן עדן לכל אדם.

אחרי שנים של חקירה אחר הדברים המסייעים לי לייצר שקט במוחי הסוער, יצרתי את המדיטציה הזו, במטרה לתת מענה לכל אדם שזקוק ליצירת רוגע, שלווה והרפייה.

במדיטציה זו אנו מתחברים באמצעות גלי גמא אל המערכת העצבית במוח, ומטעינים לתוכה את המוליך העצבי גאבא, לטובת רגיעה מידית של המיינד והגוף. הפקודות מנחות את המוח להטעין את הגאבא אל אותם מסלולים עצביים רלוונטיים.

מהם גלי גמא?

גלי מוח עוצמתיים. באנגלית נקראים: power brainwaves וידועים כמחוברים עם אימון עמוק של המוח ופיתוח יכולות מטא קוגניטיביות.

אנחנו במרחב מודעות עושים שימוש רב בפרוטוקולים טיפוליים בגלי גמא, ואף נחקרים מדעית ונמדדים בEEG וסריקות במכשירים נוספים המאפשרים מדידה של גלי המוח גמא.

מאחלת לכם רוגע ושלווה,

גאבא מדיטציה גלויה

מדיטציה גלויה באורך מלא להורדה

גאבא מדיטציה סמויה

מדיטציה בגרסה הסאבלימינלית להורדה
X
X