מרחב מודעות - לרזות

תת המודע ודימוי גוף

ד”ר ו”ס ראמאצ’נדראן, חוקר מח בעל שם עולמי, שמחקריו וספריו תומכים בשיטת ה"מטאיזם" בצורה מדהימה, כותב בספרו תעתועי מח: “הגוף שלכם עצמכם הוא פנטום שמוחכם בנה” הוא ממשיך: “אני יודע שהדבר נשמע מפתיע, ולכן אוכיח לכם כי את דימוי הגוף אפשר לעצב, ואז – לשנות מהיסוד”.

אחד הנושאים שאני חוקרת בימים אלה הוא ריפוי כאבי פנטום הדומים בעייני להפליא לכל ענין דימוי הגוף.

מהם כאבי פנטום?
כאבי פנטום ידועים גם כ”כאבי רפאים” – תחושת כאב הנתפסת בחלק החסר של האיבר הקטוע. כאב או תחושת רפאים מופיעים כמעט בכל מקרי הקטיעה (וויקפדיה)

אם תעצמו את עינכם ותזיזו את זרועכם, תוכלו כמובן להרגיש את התנועה בבהירות בזכות קולטני המפרקים והשרירים. אבל מהיכן מגיעות התחושות באיבר החסר אצל אנשים קטועי איברים? במשך עשרות שנים קיבלו כאבי פנטום פרשנויות מגוחכות בקרב רופאים מומחים, החל ממשאלת לב של קטוע האיבר ועד לקצוות עצב שחוקים באיבר הקטוע.

היום ברור לחלוטין שכאבי פנטום מקורם בהולכה העצבית. כלומר, אמנם האיבר כבר לא מתקיים, אך המח מכיר את ההולכה הרגילה אליה הוא שולח את העצבוב, וכתוצאה מכך, מבחינת המוח, האיבר ממשיך להתקיים. לא בכדי קיים הקושי בטיפול בכאבי פנטום, ומטפלים בסימפטומים שלו, בכאב. בעוד שבשינוי הולכה עצבית במוח, ניתן בפשטות ללמד את המוח ואת ההולכה החדשה. כאן מגיע הגוף הפרטי שלנו.

לא אלאה אתכם במסע העמוק להבנת המח, הפעילות המסועפת המייצרת את כאבי הפנטום, וכמובן הדרך לייצר שינוי בהולכה העצבית וללמד את המח הולכה חדשה. במקום זה, אזמין אתכם לצאת איתי “לניסוי” קטן שיוכיח לכם את מה שאני כבר הוכחתי לעצמי ולמאות אנשים סביבי, ניסוי קטן עם תוצאות גדולות, שילמדו אתכם שדימוי גוף, על אף חזותו היציבה והקבועה, אינו אלא מבנה מולקולרי, קליפה אנרגטית דחוסה, שאינה אלא מעטה והתממשות של הרוח הגדולה המנשבת בה. של התדרים והאנרגיה המתהווים בה.

למי שיצא להכיר או לשמוע על העבודה התודעתית שאנחנו עושים במרחב מודעות, קל מן הסתם להתחבר לתפישה. בעוד שלמי שהדברים חדשים ו”סתומים” עבורו, יתכן שזה יהיה מעט מאתגר.

אנחנו כבר יודעים ומכירים בעוצמת התודעה והכוח שלה לייצר את המציאות ההולגרפית. אנחנו יודעים למשוך את החוטים הנכונים ולייצר שפע כלכלי, רווחה רגשית וכל דבר בו חשקה נפשנו. היום תלמדו שאין שוני בין חשבון הבנק (שהוא הרי בעצמו הולגרמה) לבין הגוף הפיזי שלנו. באמצעות התודעה אנחנו יכולים לייצר שינוי של ממש, לרפא תאים חולים, ולשנות את ה”תפישה” והמעגלים החשמליים שאנחנו מוליכים במוחנו ומייצרים כתוצאה מכך – בגופנו.

זה אפשרי.

אנא עדכנו אותי במועד המחזור הקרוב!

X
X