על רוח וחומר – סדרת תכשיטים

מבית מיידלה ומרחב מודעות

 

מדיטציה להטענת השרשרת והעלאת רמת האוקסיטוצין במוח

פריידי מרגלית, מייסדת תפישת המטאיזם וחוקרת תודעה פיתחה מדיטציה ייעודית המשפיעה על שחרורו של האוקסיטוצין במוח לאורך זמן. האוקסיטוצין, המכונה גם "הורמון האהבה", ידוע בתכונותיו כמסייע להורדת סטרס, חרדה וכאב, ומגביר את תחושת האהבה העצמית ואהבת אדם. הורמון האהבה מסייע לחיזוק הדימוי העצמי והחיבור לגוף ותורם לפיתוח תחושת חמלה וסובלנות.

השרשרת שבידכם, פרי יצירתה של מעצבת התכשיטים דפנה שמש-דוד,  מוטענת בגלי גמא – גלים אנרגטיים עוצמתיים במיוחד, אשר יחד עם ההקשבה למדיטציה, יסייעו לכם לפתוח את הלב ויהוו תזכורת תודעתית לבחירה שלכם באהבה כאורח חיים. בכל פעם במהלך היום שתרצו להיזכר באהבה שהינכם, געו בשרשרת שלצווארכם, היא “המתג” המזכיר לגופכם את תחושת האהבה הטבעית שבו.

הנחיות ודגשים לקראת שימוש במדיטציה – חשוב לקרוא בעיון לפני השימוש הראשון 

 • מוזמנים לשבת על כסא נוח במשרד, לשכב בנינוחות במיטה, או להתרווח בכל מקום אחר בו אתם נמצאים ולהאזין למדיטציה.
  הקדישו לכך מספר דקות מדי יום (ניתן גם מספר פעמים ביום, על פי רצון וצורך), נשמו נשימות עמוקות והאזינו לרצועת המוזיקה. הרגישו כיצד הלחצים מתפוגגים מהגוף, הגוף נכנס להרפיה, והתדר עולה מידית.
  חושו או דמיינו כיצד המוח נכנס לתהליך אקטיבי של ייצור והעלאת רמת האוקסיטוצין, והגוף שלכם מתמלא בפולסים של חמלה, רכות ואהבה עצמית.
 • מומלץ להתחיל כך את הבוקר. שכן הפקודות ממשיכות לפעול גם לאחר תום המדיטציה. האזנה בבוקר תאפשר לחוש את הפקודות מלוות אתכם בלא מודע, במהלך היום כולו. ממשיכות להעלות את התדר ולפתוח את הלב, גם כשאתם עסוקים בשאר פעולות היום.
  במידה ולא מסתייע לכם בבוקר, ניתן בכל שעה אחרת. אך מומלץ ביותר לקבוע שעה קבועה ולייצר התניה עקבית במוח.
  הפקודות במדיטציה ירתמו את תודעתכם לייצר את הריפוי והעלאת התדר בכל מישורי חייכם
 • במידה ואינכם מיומנים בתרגול מדיטציות, אל דאגה, על אף העקצוצים, חוסר הסבלנות והשעמום שאתם עשויים לחוש עם ההאזנות הראשונות, ככל שתתמידו ולא תיגנבו לתזוזות או הסחות, מוחכם יסתגל במהירות לחוויה. זהירות: זה ממכר.
 • במדיטציה זו ישנן פקודות תודעתיות המועברות בגלי גמא ונטמעות ישירות בנבכי התודעה, הן פקודות גלויות (מילוליות ומוזיקליות) והן פקודות סמויות (תדרים, צלילי סולפיג’ו ואף לחישות בדציבלים שאינם נשמעים לאוזן האנושית) כל זאת על מנת לרתום את כלל חלקי המוח למטרה המשותפת: העצמת האהבההללויה!
X
X