סיון כ"ץ 

מטפלת בתפישת המטאיזם, מומחית לתודעת הגוף, מנהלת מרחב הגוף

"לעולם לא תמצא קשת בענן אם תביט למטה" צ'רלי צ'פלין

מסלול חייה של סיון היה נראה ברור וידוע כשבשנות העשרים היא חתרה להשגת מטרותיה. אך לחיים היו תוכניות אחרות ולפני גיל 30 היא כבר מצאה את עצמה מתמודדת עם גירושים לא קלים וגידול יחידני של פעוט בן שנה. שם התחיל מסע הצמיחה המהותי שלה אך הדרך עוד הייתה ארוכה.

במקביל להישרדות הרגשית והכלכלית בהן היתה מצויה, סבלה סיון מכאבים כרוניים שהלכו והתגברו במהלך השנים. כל נסיונותיה למצוא מזור נחלו כישלון, הכאבים לא נעלמו ואף החמירו. ספורט היה נחמתה היחידה, ואהבתה הגדולה. היא התמחתה בפילאטיס ובהמשך התפתחה עוד לכיוון הרפואה המשלימה, למדה רפואה סינית והתמחתה בתחום האימון לתזונה.

כל אלה עזרו מאד לסיון לצמוח ולעזור לעצמה לא פחות מאשר לאחרים אותם לימדה, אך הכאבים המשיכו להחמיר, המצב הכלכלי לא היה יציב ונסיונות ליצור זוגיות טובה והדדית עלו בתוהו.

בשלב זה הגיעה סיון למרחב מודעות, כשהיא רגע לפני ניתוח בגב. ההתעוררות הייתה כמעט מיידית ומרגע זה התחיל מסע לעומקי התודעה. היא  גילתה עד כמה ממורמרת היא הייתה, ביקורתית כלפי עצמה, הישרדותית ושלילית. מסע של גילויים לא פשוטים, אך לא פחות ממכוננים. אט אט היא תפישת המציאות שלה החלה להשתנות, משהו בגישה שלה התרכך, ואפשרויות מופלאות נפתחו בפניה, כלים בעזרתם היא החלה לשזור קלות נטולת מאמץ והישרדות שליוו אותה מאז ומתמיד. היא החלה לגלות את כוחה של התודעה, והיכולת שלנו להשפיע על מציאות חיינו בעזרת ניהול נכון של התוכן הלא מודע הרוחש בתוכנו.

אחרי תהליך עמוק בו סיון הפכה את חייה מקצה לקצה, בחרה בחיים שהם חגיגה, על פני סבל, וממשיכה לבחור בהם מדי יום מחדש. היא חיה את חייה כמעט ללא כאבים, במצב כלכלי טוב, ברוגע ושלווה המאפשרים לה סוף סוף להביט למעלה לשמיים ולראות את הקשת המחייכת בענן.

הרצון ללמד ולהעביר הלאה תמיד היה בדמה של סיון, אך מאז מרחב מודעות, הדבר בער בה. אחרי שחוותה את השינוי המהותי של חייה היא התמסרה לליווי אחרים בתהליך המשמעותי שלהם. היא מסייעת לתלמידיה ומטופליה לבחור בדרך של קלות ואהבה עצמית.

הצטרפו לסיון לגילוי עצמי עמוק ובואו להתאהב בעצמכם עד כלות!

X
X