ללכת את החיים

מדיטציה להליכה נוחה מבית מיטל להב ומרחב מודעות

כפות הרגליים משקפות את הדרך בה אנחנו הולכים בשבילי חיינו. הן נושאות את משקל גופנו ואחראיות על האיזון והיציבות שלנו. נוקשות מחשבתית, קבעון תודעתי וחוסר גמישות רגשית, עלולים לפגוע בהליכה, בתנועה ובכלל באיכות חיינו. מדיטציה ייעודית זו יעילה מאד בשחרור הנוקשות וההתנגדות ובהגברת הקלילות והחיוניות בהתמודדות מול אתגרי החיים. המדיטציה מטעינה באנרגיית חיים, שמחה והנאה מהליכה במסע החיים.

פריידי מרגלית, מייסדת תפישת המטאיזם וחוקרת תודעה, פיתחה מדיטציה ייעודית זו, במטרה לכייל את התודעה להליכה נוחה בשבילי החיים. לסייע בדרככם להגשמה, בריאות ומימוש עצמי. האזנה למדיטציה, לצד שימוש ב"מגשרים הסיליקוניים" מבית מיטל להב יהוו תזכורת תודעתית לבחירה שלכם בהליכה נוכחת, יציבה, מאוזנת וגמישה. המדיטציה משמשת כמוצר משלים ל"מגשרים" וביחד הם מהווים ערכה מושלמת להליכה נוחה. המגשרים מומלצים במיוחד במצב של כאבים או שינויים מבניים בכפות הרגליים.

הנחיות לשימוש במדיטציה
• מוזמנים לשבת על כסא נוח במשרד, לשכב בנינוחות במיטה, או להתרווח בכל מקום אחר בו אתם נמצאים ולהאזין למדיטציה. הקדישו לכך מספר דקות מדי יום (ניתן גם מספר פעמים ביום, על פי רצון וצורך), נשמו נשימות עמוקות והאזינו לרצועת המוזיקה. הרגישו כיצד גופכם נטען באנרגיית החיים, בהגשמה והליכה נוחה בשבילי חייכם. חושו או דמיינו את כפות הרגליים גמישות, יציבות ונינוחות ומחוברות לכוונה הגבוהה של תודעתכם.

• מומלץ להתחיל כך את הבוקר. שכן הפקודות ממשיכות לפעול גם לאחר תום המדיטציה. האזנה בבוקר תאפשר לחוש את הפקודות מלוות אתכם בלא מודע, במהלך היום כולו. ממשיכות להעלות את התדר, גם כשאתם עסוקים בשאר פעולות היום. במידה ולא מסתייע לכם בבוקר, ניתן בכל שעה אחרת אך מומלץ ביותר לקבוע שעה קבועה ולייצר התניה עקבית במוח.
הפקודות במדיטציה ירתמו את תודעתכם לייצר את הריפוי והעלאת התדר בכל מישורי חייכם. • במידה ואינכם מיומנים בתרגול מדיטציות, אל דאגה, על אף העקצוצים, חוסר הסבלנות והשעמום שאתם עשויים לחוש עם ההאזנות הראשונות, ככל שתתמידו ולא תיגנבו להסחות דעת, מוחכם יסתגל במהירות לחוויה. זהירות: זה ממכר!

• חשוב לציין כי המדיטציה והפקודות בה, אינן תחליף לעבודה תודעתית ושינוי הרגלים ולכל פעילות אחרת שמטרתה להעלות את רמת מצב הרוח שלכם ספורט, ציור, בישול, ריקוד, אמבטיית קצף , חשיפה לשמש וכדו’ יתרמו להרגשה הנפשית ובריאותית הטובה שלכם. יתרה מכך, מחקר של פרופ’ פסקל לנוירולוגיה, בדק 3 קבוצות שהתאמנו על נגינה בפסנתר. אחת התאמנה פיזית, שניה התאמנה תודעתית בלבד, ושלישית תרגלה גם וגם. נחשו איזו קבוצה קבלה את ההישג הגבוה ביותר? נכון. הקבוצה השלישית של גם וגם.

• במדיטציה זו ישנן פקודות תודעתיות המועברות בגלי גמא ונטמעות ישירות בנבכי התודעה, הן פקודות גלויות (מילוליות ומוזיקליות) והן פקודות סמויות (תדרים, צלילי סולפיג’ו ואף לחישות בדציבלים שאינם נשמעים לאוזן האנושית) כל זאת על מנת לרתום את כלל חלקי המוח למטרה המשותפת: הליכה נוחה בשבילי החיים. הללויה!
• מומלץ להיכנס לתהליך עומק תודעתי בו תכירו את הדפוסים וההרגלים שגרמו לקשיי הדרך מלכתחילה. בואו לקבל כלים להנהגת רגשותיכם ומחשבותיכם וליצירת מציאות חייכם הרצויה.

• ולסיום, אם עדיין אין ברשותכם את "המגשרים הסיליקוניים" מבית מיטל להב לחצו כאן לרכישה מוזלת. המגשרים מטפלים בכאבים ושינויים מבניים בכפות הרגלים ומאפשרים לבהונות להיות במנח נכון ובכך ההליכה מגמישה את המפרקים, מאפשרת הזרמה של דם, חמצן ומזון לתאים בקצוות הגוף, ומסייעת לתנועתיות מיטבית. שילוב המגשרים הסיליקוניים עם המדיטציה להליכה נוחה, יאפשרו לך סוף סוף ללכת בנינוחות את הדרך שלך!

שלום, רציתי לשתף אותך במשהו שאהבתי

מרגישים כבר מוכנים לשלב הבא?

לצאת מהמטריקס - לגלות את התודעה

בואו להגשים את חייכם ולגלות את מה שאלפים כבר גילו.

X
X