מרחב מודעות

למי מתאים טיפול בשיטת המטאיזם?

שיטת המטאיזם מאמינה ודוגלת בכך שאנחנו המטפלים הכי טובים של עצמנו. באמצעות הכלים הפרקטיים והמודלים המאוד מדויקים, כל אדם יכול לחקור במדויק את נבכי תודעתו, ולחולל שינוי וריפוי של ממש.

ההמלצה שלנו: לעשות את הצעד הראשון ולהתחיל באירוע המבוא לצאת מהמטריקס. אירוע פותח תודעה, הכרות עמוקה עם השיטה והתחלת חקירה בלא מודע. משם יהיה לך קל להיכנס לטיפול עומק ולעשות את העבודה בדרך המיטבית.

מהו טיפול בשיטת המטאיזם?

מטאיזם – הפסיכולוגיה של התודעה, משקפת את הדרך בה הלא מודע מנהל את חיינו. שיטת המטאיזם דוגלת בטיפול עצמי ומקנה כלים ומודלים לחקירה וריפוי עצמי. יחד עם זאת לעיתים עולה הצורך בבירור עמוק, לפיכך מתאפשרים מספר מוגבל של טיפולים, מתוך מגמתיות ברורה להעביר את הכח לידי המטופל, אשר לתפישתנו, הוא המטפל!

במה שונה שיטת המטאיזם?

בשעה שמרביתן של הגישות המערביות רואות באינטלקט ערוץ להבנה רציונלית, המטאיזם דוגל בחקר התודעה במצב מדיטטבי עמוק. ההבדל המרכזי בין גישות פסיכולוגיות מסורתיות לבין המטאיזם הוא בדרך העבודה עם המימדים המטאפיזיים לצורך שינוי והתמרה.
הטיפול מתבצע באמצעות גלי גמא – טכנולוגיה עתידנית המאפשרת ריפוי מנגנונים חבויים, ניקוי טראומות, עדכון זכרונות ועוד פרוטוקולים העומדים לרשות המטפלים ומותאמים בעת הטיפול.

מהם גלי גמא?

גלי גמא הינם גלי מוח מהירים במיוחד, בהם המוח נמצא במצב פעילות מוגברת. גלים אלה אחראיים על ייצור כימי במוח המאפשר תחושת מסוגלות גבוהה, תחושת רווחה ומודעות עמוקה, ואף ידועים כקשורים לפעילות מנטלית ויכולות מטא-קוגנטיביות.
שיטת המטאיזם עושה עבודה נרחבת בפרוטוקולים באמצעות גלי גמא, ואף גאה לקחת חלק במחקרים מדעיים בארץ ובעולם מתוך שליחות להפיץ את הבשורה ולהנגיש אותה במוסדות מדעיים מקובלים.

בשל עוצמת העבודה עם גלי גמא ועומקו של הטיפול, ייתכנו תופעות לוואי אשר יימסרו למטופל בצורה מדויקת, כמו גם המשך הכוונה וכלים לעבודה עצמאית!

שאלון התאמה לטיפול:

במידה ואכן נדרש טיפול פרטני יש להשיב על השאלון על מנת שנתאים לך את אחד המטפלים המומחים בעניינך. הפרטים נשמרים בסודיות מוחלטת עפ"י חוקי האתיקה המקובלים.

  האם השתתפת באירוע“לצאת מהמטריקס”?
  כןלא
  האם השתתפת בסמינר“למשוך בחוטים™”?
  כןלא
  מהם שני התחומים המידיים בגינם נדרש הטיפול:
  קושי להכנס להריוןחוסר מימוש והגשמההישרדות כלכליתמחלה פיזיתמשבר בזוגיותאין זוגיותמחשבות טורדניותפחדים וחרדותדכדוך וחוסר חיוניותבעיות עם הילדיםאחר
  תיאור הבעיה ואיך היא פוגשת אותך ביום יום?
  באילו טיפולים טופלת בעבר והאם הם סייעו לך?
  האם טופלת בתרופות פסיכאטריות בעבר או בהווה? שם התרופות שנטלת?
  כיצד הגעת אלינו?
  האם טיפול בזום הוא אפשרות מבחינתך?
  מתאים לי טיפול בזוםמעדיפ/ה מפגש פיזי באיזור מגוריי
  אני מבינ/ה כי הצלחת הטיפול תלויה בי ובעבודת התודעה שאדרש לעשות, ואני מצהיר/ה ש:
  קראתי את המידע לפני טיפול ואני אשמח שיצרו עמי קשר!

  X
  X