לצאת מהמטריקס. מבוא והיכרות עם התפישה

 

תהיתם פעם מי זה שמכתיב את נסיבות חייכם, איזה כוח גורם לאחד להתעשר בעוד השני, משכיל וחכם ממנו, עדיין מחפש את מזלו? מה זה בכלל מזל ומה הקשר של כל זה לתודעה.
מוזמנים להצטרף אלינו למסע מחוץ למטריקס.

לקריאת המאמר המלא >>

למשוך בחוטים. הכל אפשרי.

 

לקחת את המושכות לידיים ולנהל לעצמכם את החיים שתמיד רציתם.
מתודולוגיית הדגל – שני מפגשי עומק של לימוד חוויתי שיהפוך אתכם ל"דוברי השפה" וחברים מלאים בקהילה. בשני מפגשים אינטנסיביים תוכלו לייצר שינוי אמיתי, בר קיימא בחייכם. תלמדו לפענח את המידע הקריטי המאוחסן בנבכי תודעתכם. והחשוב מכל, איך לשחק נכון את משחק החיים, לייצר רצף של הגשמות מוצלחות.

לקריאת המאמר המורחב >>

מרחב הכ"ח. להחזיר את הכוח הביתה. לעצמכם.

 

מרחב הכ"ח הינו תהליך משנה חיים, המעצים את החוזקות, מאפשר חיבור לעצמנו ומעבר לכל זה, מזמין אותנו לאהוב את עצמנו ללא תנאים. כ"ח תדרים – מתודה שיטתית ומובנית לשינוי המסייעת לאנשים להחזיר את הכוחות הביתה, ללמוד להיות המודל הטוב ביותר של עצמם.

"מרחב הכ"ח" מתקיים בקבוצות אינטימיות ברחבי הארץ. מפגשים שבועיים המועברים על ידי מנהיגי הבית המוסמכים.

מרחב מנהיגות. מעבדת התפתחות למנהיגים

תהליך מתקדם לבוגרי מרחב הכח, המאפשר העמקה אל נבכי המטאיזם בשאיפה להנהיג עתיד חדש. מרחב מנהיגות הינו שלב התפתחות מתבקש, המיועד לתלמידים המבקשים למנף את התפתחותם האישית לטובת הנהגה והשפעה, להיות חלק במסעם של אחרים מתוך היותנו אחד.

אין ברירה, בדרך לשם נאלץ לפרק את תבניות האגו הקיימות, במטרה לבנות אותן מחדש, כמנהיגים. תהליך טרנספורמטיבי זה מגדל מנהיגים לתפארת. אנשי מפתח רבים, חלקם מוכרים במשק הישראלי, עברו דרך מעבדת המנהיגים ועשו את הקפיצה שלהם אל עבר אחריות אישית וקהילתית.

בסיום המעבדה האינטנסיבית, נוסעים הבוגרים לסופשבוע מדברי של התעלות חושים ומנהיגות.

בסיום הקורס מגישים המנהיגים פרויקט גמר המייצג את תפישת המנהיגות אותה גבשו במהלך תהליך העומק, בטקס מרגש ובקבלת תעודות.

חדר כושר לתודעה

 

התודעה היא כמו שריר, ככל שנתרגל ונאמן אותו יותר – כך היא תתחזק ותהפוך לכח מיומן ואפקטיבי. באמצעות המרחב הוירטואלי תוכלו להתאמן, להתחזק ולשדרג את משיכות החוטים שלכם. חדר הכושר יקנה לכם כניסה  לשנה שלמה של אימונים במהלכה תבנו לעצמכם "שרירי תודעה" מפותחים שיאפשרו לכם להטמיע רצפים משודרגים למבנה הDNA וללמוד עוד ועוד קודים חדשים. העבודה לאורך השנה מאפשרת התמדה ושמירה על תדר גבוה. מדי חודש נחקור יחדיו , מסה קריטית מחברי הקהילה, תחום התפתחות מהותי אחר הנדרש לחיים בגן עדן, ואחת לרבעון ניפגש  בלייב לאירוע קהילה חגיגי ומלא תוכן.

חדר הכושר פתוח לחברי קהילת מרחב מודעות ובוגרי למשוך בחוטים בלבד

מרחב מטפלים. תהליך הכשרה מקצועי למטפלים

מרחב מטפלים הינו תהליך הכשרה מקצועי במהלכו ילמדו המטפלים ויתנסו בעצמם בפרוטוקולי הטיפול המתקדמים עפ"י התפישה. בתהליך ההכשרה יעברו המטפלים פיתוח מואץ של מיומנויות התודעה במטרה לפתח את הגישה לשימוש בגלי גמא ולאפשר שימוש בפרוטוקולים העתידניים המיושמים כדרך קבע בטיפול בתפישה. סגל המורים המקצועי של הלימודים יעביר בשיטתיות את כל רזי הפישה, לרבות:  פרוטוקולים טיפוליים בגלי גמא, לימודי פסיכולוגיה ואנטומיה בראי המטאיזם וכמובן – דרכי חקירה כאבן דרך משמעותית בגישה.

טיפולים אישיים

 

שיטת המטאיזם מאפשרת גישה ישירה אל נבכי התודעה לצורך ריפוי מנגנונים חבויים וזיכרונות מודחקים תוך שימוש בכלים מטא פיזיים מתקדמים.
הטיפולים מאד ממוקדים, שכן במרחב מודעות אנחנו דוגלים בלתת חכה ולא דגים, לפיכך טיפולים אישיים מומלצים במקרים דחופים בלבד, אשר לאחריהם המטופלים הופכים לתלמידים ומקבלים את הכלים לטיפול עצמוני.
הטיפול מתבצע באמצעות גלי גמא ואינו מתאים לנשים בשליש ראשון של הריון.
לאחר מילוי טופס התאמה, תעשה ההתאמה אל המנהיגה המדויקת להמשך טיפול, עפ"י התאמת הצורך לתחום המומחיות.

X
X