לצאת מהמטריקס. לגלות את התודעה.

 

תהיתם פעם מי זה שמכתיב את נסיבות חייכם? איזה כוח גורם לאחד להתעשר, בעוד השני, משכיל וחכם ממנו עדיין מחפש את מזלו? מה זה בכלל מזל ומה הקשר של כל זה לתת המודע? אם בא לכם לפקוח את העיניים ולגלות את האמת, מוזמנים להצטרף אלינו למסע מחוץ למטריקס.

לקריאת המאמר המלא >>

למשוך בחוטים. כי הכל אפשרי.

 

סמינר ייחודי, מבוסס פיזיקת הקוואנטים.
טכנולוגיה מעשית לבריאת מציאות מיידית.
שני מפגשי עומק של לימוד חוויתי שיאפשר לנו להוציא את פיזיקת הקוואנטים מהמעבדה, אל חיי היומיום.
בסמינר נלמד להנגיש את תת המודע המאחסן את רוב המידע החשוב של חיינו, ואיך לחווט אותו אחרת, לשחק נכון את משחק החיים ולייצר רצף סיסטמטי של הגשמות.

לקריאת המאמר המורחב >>

excersiseחדר כושר תודעתי – הראשון בישראל!

 

האקדמיה הוירטואלית הראשונה בישראל ללימודי תודעה . שנה של תרגולי עומק חודשיים, המוכרים בקהילה כ”דובדבן שבקצפת”. כל תרגול מהווה סדנה העומדת בפני עצמה. בכל חודש חברי הקהילה מעמיקים וחוקרים תחום התפתחות אחר הרלוונטי לחיים בגן עדן.
העבודה לאורך השנה מאפשרת התמדה ושמירה על תדר גבוה, בנוסף לכל המידעים והקידודים הגנטיים, המחוללים שינוי של ממש במבנה ה- DNA,
במסגרת חדר הכושר חברי הקהילה נפגשים אחת לרבעון לאירוע קהילה חגיגי ומלא תוכן.

חדר הכושר פתוח לחברי קהילת מרחב מודעות ובוגרי למשוך בחוטים בלבד.

לפרטים והרשמה: 077-2233489 

מרחב מודעות – כ”ח תדרים.

 

מרחב מודעות – כ”ח התדרים הינו תהליך משנה חיים, המעצים אתת החוזקות, מאפשר חיבור לסינגולריות – התמצית המזוקקת של תודעתנו ומעבר לכל, מזמין אותנו לאהוב את עצמנו ללא תנאים! כ”ח תדרים – מתודה שיטתיתת ומובנית לשינוי. המסייעת לאנשיםם להחזיר את כל הכח הביתה אליהם ולהיות המודל הטוב ביותר של עצמם.

“מרחב מודעות” מתקיים בקבוצות אינטימיות ברחבי הארץ, ומועבר ע”י נבחרת המנהיגות מבית מרחב מודעות.

מרחב מנהיגות

 

מרחב מנהיגות הינו תהליך המשך למרחב מודעות, ומאפשר העמקה אל נבכי המטא פסיכולוגיה. באמצעות תדרים מזוקקים וחשיפה עמוקה של שכבות במוח הזוחלים, מתאפשר פירוק כל תבניות ה”אגו” ובנייתו מחדש כ”טראנס אגו”. תהליך טרנספורמטיבי זה מגדל מנהיגים לתפארת. אנשי מפתח רבים, חלקם מוכרים במשק הישראלי, עברו דרך מעבדת “מרחב מנהיגות” ועשו את הקפיצה שלהם אל עבר אחריות אישית וקהילתית. בסיום המעבדה האינטנסיבית, נוסעים הבוגרים לסופשבוע של התעלות חושים במדבר ונפתחים לאהבת אמת, התדר הגבוה מכולם. בסיום הקורס מגישים המנהיגים פרויקט גמר המייצג את תפישת המנהיגות אותה גבשו במהלך התהליך העמוק בטקס מרגש ובקבלת תעודות.

מסלול הסמכה – למטפלים ומנהיגים בשיטת המטא פסיכולוגיה.

 

קורס ההסמכה מיועד לבוגרי מרחב מודעות ומרחב מנהיגות המעוניינים להפוך את ההנהגה – למקצוע!
לימודי ההסמכה הינם תהליך מקצועי של 3 שנים אקדמאיות (הכוללות בתוכן את כ”ח תדרים ומרחב מנהיגות) בסופם יוסמכו הבוגרים למנהיגים ומטפלים מוסמכים בשיטת המטא פסיכולוגיה. סגל המורים המקצועי של הלימודים יעביר בשיטתיות את כל רזי המטא פסיכולוגיה, לרבות: לימודי אנטומיה, מבוא לפסיכולוגיה, הנחיית קבוצות, טיפול בשיטת המטא פסיכולוגיה ופרוטוקולים מתקדמים בגלי גמא. בעיצומם של לימודי ההכשרה יוצאים התלמידים להנהגה וטיפול במסגרת הפרקטיקום, ותחת סופרוויזן צמוד של סגל מרחב מודעות.

מהם גלי גמא?

ככל שמכירים בכוחה של התודעה וכוח הריפוי הקוואנטי הגלום בה, ניתן להגיע לעוצמות דיוק ועבודה עם גלי המוח השונים, למטרות ריפוי נפשי ופיזי. במסלול ההסמכה יעברו התלמידים פיתוח מואץ של מיומנויות התודעה במטרה לפתוח את הגישה לשימוש בגלי גמא. בין הפרוטוקולים העתידניים המיושמים כדרך קבע בטיפול המטא פסיכולוגי: שינוי צריבות (מנגנוני אישיות), איחוי, הולכה עצבית, שינוי זכרונות, פוסט טראומה ועוד.
במסגרת התהליך התלמידים מחויבים בשעות פרקטיקום וסופרוויזן צמוד. ובסופו הגשת עבודת סימנריון בטרם ההסמכה הפורמלית
מרחב מודעות מתפתח ומתרחב בצורה קוואנטית בשנים האחרונות, ומתעתד לגדול ולהפיץ את הבשורה לכל עבר. הביקוש לטיפולים ולקורסים השונים עולה על ההיצע, כך שמעבר לשליחות, לסקרנות והצמא לעוד לימודים, יש כאן הזדמנות מקצועית של ממש.

מתאים לבוגרי מרחב מודעות ומרחב מנהיגות בלבד.
*הקבלה מותנית במילוי שאלון וריאיון אישי.

לרזות מהראש™. לאהוב את הגוף

 

תכנות התודעה לדימוי גוף בריא ואכילה מודעת
הדיאלוג עם האוכל היווה חלק משמעותי מחייה של פריידי. דיאטה רדפה דיאטה, כל ירידה הסתיימה בעלייה, והדחייה לגוף היתה שזורה שם לאורך כל החיים.
את הרצף הזה היא הצליחה לשבור רק כשגילתה את “לרזות מהראש” – תוכנית מהפכנית שהיא יצרה עבור עצמה. סדרת תדרים המבקשים לעשות מהפכה במודל היופי. לתכנת את התודעה לאכילה מודעת ולדמוי גוף מנצח בכל מידה!

טיפולים אישיים

 

שיטת המטא פסיכולוגיה מאפשרת גישה ישירה אל נבכי התודעה לצורך ריפוי מנגנונים חבויים וזיכרונות מודחקים תוך שימוש בכלים מטא פיזיים מתקדמים.
הטיפולים מאד ממוקדים, שכן במרחב מודעות אנחנו דוגלים בלתת חכה ולא דגים, לפיכך טיפולים אישיים מומלצים במקרים דחופים בלבד, אשר לאחריהם המטופלים הופכים לתלמידים ומקבלים את הכלים לטיפול עצמוני.
הטיפול מתבצע באמצעות גלי גמא ואינו מתאים לנשים בשליש ראשון של הריון.
לאחר מילוי טופס התאמה, תעשה ההתאמה אל המנהיגה המדויקת להמשך טיפול, עפ”י התאמת הצורך לתחום המומחיות.

גישור מטא פסיכולוגי

 

אם כבר “לפרק” את החבילה, אז לעשות את זה כמו שצריך לטובת כל הצדדים, ובמיוחד כאשר מעורבים ילדים. גישור מטא פסיכולוגי הינו תהליך קצר טווח (עד 3 פגישות) המאפשר גישור באמצעות פגישות זוגיות, משותפות או אישיות, ומתבצע ע”י רחלי מרגלית, עורכת דין ומגשרת, מטפלת מוסמכת בשיטת מטא-פסיכולוגיה™, מומחית להתמודדות עם סכסוכים במערכות יחסים.

שינוי גודל גופנים