מסלול הסמכה – למטפלים ומנהיגים בשיטת המטאיזם

 

קורס ההסמכה מיועד לבוגרי מרחב מודעות ומרחב מנהיגות המעוניינים להפוך את ההנהגה – למקצוע!
לימודי ההסמכה הינם תהליך מקצועי של שנה אקדמאית מלאה (בהמשך למרחב מודעות ומרחב מנהיגות) בסופה יוסמכו הבוגרים למנהיגים ומטפלים מוסמכים בשיטת המטאיזם. סגל המורים המקצועי של הלימודים יעביר בשיטתיות את כל רזי המטאיזם, לרבות: לימודי אנטומיה, מבוא לפסיכולוגיה, הנחיית קבוצות, טיפול בשיטת המטאיזם ופרוטוקולים מתקדמים בגלי גמא. בעיצומם של לימודי ההכשרה יוצאים התלמידים להנהגה וטיפול במסגרת הפרקטיקום, ותחת סופרוויזן צמוד של סגל מרחב מודעות.

מהם גלי גמא?

ככל שמכירים בכוחה של התודעה וכוח הריפוי הקוואנטי הגלום בה, ניתן להגיע לעוצמות דיוק ועבודה עם גלי המוח השונים, למטרות ריפוי נפשי ופיזי. במסלול ההסמכה יעברו התלמידים פיתוח מואץ של מיומנויות התודעה במטרה לפתוח את הגישה לשימוש בגלי גמא. בין הפרוטוקולים העתידניים המיושמים כדרך קבע בטיפול בשיטת המטאיזם: שינוי צריבות (מנגנוני אישיות), איחוי, הולכה עצבית, שינוי זכרונות, פוסט טראומה ועוד.
במסגרת התהליך התלמידים מחויבים בשעות פרקטיקום וסופרוויזן צמוד. ובסופו הגשת עבודת סימנריון בטרם ההסמכה הפורמלית
מרחב מודעות מתפתח ומתרחב בצורה קוואנטית בשנים האחרונות, ומתעתד לגדול ולהפיץ את הבשורה לכל עבר. הביקוש לטיפולים ולקורסים השונים עולה על ההיצע, כך שמעבר לשליחות, לסקרנות והצמא לעוד לימודים, יש כאן הזדמנות מקצועית של ממש.

מתאים לבוגרי מרחב מודעות ומרחב מנהיגות בלבד.
*הקבלה מותנית במילוי שאלון וריאיון אישי.

X
שינוי גודל גופנים