לימודי טיפול בתפישת המטאיזם

בואו לקבל כלים עוצמתיים ליצירת שינוי אמיתי בחייכם ובחיי המטופלים שלכם!

מרחב מודעות בשיתוף מכללת רידמן – המובילה לרפואה משלימה ואינטגרטיבית, שמחים להזמין אתכם לקורס מקצועי אשר בסיומו תוכלו להפוך למטפלים בתפישת המטאיזם.

תפישת המטאיזם עוסקת בחקר התודעה ועוזרת לאנשים לפענח את הדפוסים שלהם והמנגנונים החוסמים אותם, ובכך לסייע להם לטפל בעצמם ולשנות את חייהם.

תכנית הלימודים

התכנית הינה מקצועית והוליסטית ומספקת את כל המיומנויות, הידע והליווי הנדרשים לצורך הפיכתך למטפל מוסמך ומקצועי במטאיזם™.

במהלך מסלול ההסמכה יעברו המשתתפים פיתוח מואץ של מיומנויות התודעה, במטרה לפתח את הגישה לשימוש בגלי גמא ולאפשר שימוש בפרוטוקולים הטיפוליים של התפישה. סגל המרצים המקצועי של התכנית יעביר בשיטתיות את כל רזי התפישה, לרבות: לימודי פסיכולוגיה ואנטומיה בראי המטאיזם™, דרכי חקירה כאבן דרך משמעותית בתפישה הטיפולית ופרוטוקולים טיפוליים בגלי גמא. במהלך שנה זו יתנסו הסטודנטים עצמם בכל הפרוטוקולים הטיפוליים שיילמדו במסגרת פרקטיקום ותחת סופרוויז'ן צמוד של סגל התכנית. בסיום השנה,בנוסף לפרקטיקום, יידרשו המטפלים החדשים להגיש עבודת סיכום ולעבור מבחן הסמכה.

להפוך את הטיפול – למקצוע

מרחב מודעות מתפתח ומתרחב בצורה קוואנטית בשנים האחרונות, ומתעתד לגדול ולהפיץ את הבשורה לכל עבר. הביקוש לטיפולים ולקורסים השונים עולה על ההיצע, כך שמעבר לשליחות, לסקרנות והצמא לעוד לימודים, יש כאן הזדמנות מקצועית של ממש. המטפלים המוסמכים יהנו מחשיפה באתר מרחב מודעות ובמדיות השונות ויקבלו הזדמנות לסופרוויז'ן מקצועי מטעם הבית.

דרישות קבלה:

  • בוגרי שנה ראשונה – מרחב הכ"ח
  • בוגרי שנה שניה – מרחב מנהיגות
  • שאלון קבלה וראיון אישי עם מנהלת המסלול
  • חריגים יידרשו לעבור ועדת חריגים
X
X