לימודי טיפול בתפישת המטאיזם

בואו לקבל כלים עוצמתיים ליצירת שינוי אמיתי בחייכם ובחיי המטופלים שלכם!

מרחב מודעות בשיתוף מכללת רידמן – המובילה לרפואה משלימה ואינטגרטיבית, שמחים להזמין אתכם לקורס מקצועי אשר בסיומו תוכלו להפוך למטפלים בתפישת המטאיזם.

תפישת המטאיזם עוסקת בחקר התודעה ועוזרת לאנשים לפענח את הדפוסים שלהם והמנגנונים החוסמים אותם, ובכך לסייע להם לטפל בעצמם ולשנות את חייהם.

תכנית הלימודים

תכנית לימודים דו-שנתית,  385 שעות לימוד.

התכנית הינה מקצועית והוליסטית ומספקת את כל המיומנויות, הידע והליווי הנדרשים לצורך הפיכתך למטפל מוסמך ומקצועי במטאיזם™.

שנה א' – אנחנו מאמינים כי על מנת להעביר אנשים תהליכים משני חיים, עליך לעבור תחילה מסע מכונן בעצמך. על כן, שנת הלימודים הראשונה בתכנית ההכשרה מוקדשת לך עצמך. השנה הראשונה מתוארת על ידי הבוגרים שלנו כ"חוויה משנת חיים". כל הדברים שרצית וחלמת, כל המקומות שקברת והדחקת, הגיע זמנם לריפוי.

שנה ב' – בשנת הלימודים השנייה, יעברו המשתתפים פיתוח מואץ של מיומנויות התודעה, במטרה לפתח את הגישה לשימוש בגלי גמא ולאפשר שימוש בפרוטוקולים הטיפוליים של התפישה. סגל המרצים המקצועי של התכנית יעביר בשיטתיות את כל רזי התפישה, לרבות: לימודי פסיכולוגיה ואנטומיה בראי המטאיזם™, דרכי חקירה כאבן דרך משמעותית בתפישה הטיפולית ופרוטוקולים טיפוליים בגלי גמא. במהלך שנה זו יתנסו הסטודנטים עצמם בכל הפרוטוקולים הטיפוליים שיילמדו במסגרת פרקטיקום ותחת סופרוויז'ן צמוד של סגל התכנית.

להפוך את הטיפול – למקצוע

מרחב מודעות מתפתח ומתרחב בצורה קוואנטית בשנים האחרונות, ומתעתד לגדול ולהפיץ את הבשורה לכל עבר. הביקוש לטיפולים ולקורסים השונים עולה על ההיצע, כך שמעבר לשליחות, לסקרנות והצמא לעוד לימודים, יש כאן הזדמנות מקצועית של ממש.

דרישות קבלה:

  • גיל 26 ומעלה
  • תואר אקדמי או ניסיון מקצועי
  • שאלון קבלה וראיון אישי עם מנהלת המסלול
  • בוגרי המרחב כ”ח + מרחב מנהיגות פטורים משנת לימודים ראשונה
  • חריגים יידרשו לעבור ועדת חריגים
X
X