מרחב מטפלים – מסלול הכשרת מטפלים בתפישת המטאיזם (גלי גמא)

מרחב מטפלים הינו מסלול הכשרה מקצועי המיועד לבוגרי מרחב מנהיגות, אשר מבקשים להפוך את הטיפול – למקצוע. במהלך המסלול ילמדו המטפלים ויתנסו בעצמם בפרוטוקולים טיפוליים מתקדמים עפ”י התפישה, בנוסף לפיתוח מואץ של מיומנויות תודעה.

מטרת הקורס הינה לפתח את היכולת המטא קוגניטיבית של המטפלים, לעבודה בגלי גמא, ולאפשר שימוש בפרוטוקולים העתידניים המיושמים כדרך קבע בטיפולים בשיטה.

מהם גלי גמא?

ככל שמכירים בכוחה של התודעה וכוח הריפוי הקוואנטי הגלום בה, ניתן להגיע לעוצמות דיוק ועבודה עם גלי המוח השונים, למטרות ריפוי נפשי ופיזי. במסלול ההכשרה יעברו המטפלים פיתוח מואץ של מיומנויות התודעה במטרה לפתוח את הגישה לשימוש בגלי גמא. בין הפרוטוקולים העתידניים המיושמים כדרך קבע בטיפול המטאיסטי: שינוי צריבות (מנגנונים ופתלוגיות), הולכה עצבית, שינוי זכרונות, פוסט טראומה ועוד.

סגל המורים המקצועי של הלימודים יעביר בשיטתיות את כל רזי התפישה, לרבות:  פרוטוקולים טיפוליים, לימודי פסיכולוגיה ואנטומיה בראי המטאיזם וכמובן דרכי חקירה כאבן דרך משמעותית בתפישה.

בעיצומו של מסלול ההכשרה יוצאים המטפלים להתנסות פרקטית במסגרת הפרקטיקום ותחת סופרוויזן צמוד של סגל המרחב. בסיום המסלול מוגשת עבודת סיום באחד מנושאי החקירה המוצעים.

משך ההכשרה – כשנה אקדמאית מלאה, בסופה יוסמכו המטפלים לטפל עצמאית בתפישה.

מרחב מודעות מתפתח ומתרחב בצורה קוואנטית בשנים האחרונות, ומתעתד לגדול ולהפיץ את הבשורה לכל עבר. הביקוש לטיפולים ולקורסים השונים עולה על ההיצע, כך שמעבר לשליחות, לסקרנות והצמא לעוד לימודים, יש כאן הזדמנות מקצועית של ממש.תנאי קבלה:

  • התהליך מיועד אך ורק לבוגרי מרחב הכ”ח + מרחב מנהיגות.
  • הקבלה מותנית במילוי שאלון + ריאיון אישי.
  • מבוא למטאיזם – מכינה למטפלים שאינם בוגרי תהליכי עומק במרחב מודעות – תיפתח במסלולי ההכשרה הבאים.
X
שינוי גודל גופנים